مدیران اجرایی خرمشهر به انتقادات اصحاب رسانه پاسخگو باشند

وی خطاب به فرماندار خرمشهر افزود: جایگاه خرمشهر در بخش خبر کشور ویژه است و دیدگاه مدیران ارشد نظام نسبت به اخبار این منطقه نگاه خاصی است که توجه بیشتر مسئولان اجرایی شهرستان به مشکلات خبرنگاران آنها را در پوشش گسترده‌تر اخبار خرمشهر یاری می‌کند.

سرپرست خبرگزاری فارس در حوزه جنوب خوزستان با اشاره به رسالت کاری خبرنگاران گفت: پوشش همه اخبار مثبت و منفی در نشریات جزو رسالت خبرنگاری است که بعضی از مدیران اجرایی خرمشهر بدون توجه به این امر رابطه خبری دو طرفه‌ای را با اصحاب رسانه برقرار نمی‌کنند.

* خبرگزاری فارس بانی برگزاری کلاس‌های آموزشی خبرنگاری است

دورقی افزود: خبرگزاری فارس در حوزه جنوب خوزستان توانایی برگزاری کلاس‌های آموزشی خبری را در منطقه داشته تا در این راستا علاوه بر اشتغالزایی سطح آموزشی خبرنگاران را در حیطه کاری خبر افزایش دهد.

وی تصریح کرد: این خبرگزاری با استفاده از اساتید برتر کشور می‌تواند دوره‌‌‌های آموزشی، تکمیلی و حرفه‌ای را برای علاقمندان در شهرستان خرمشهر بدون کمترین هزینه‌ای برگزار کند.

* دو جایگاه فروش مطبوعات در خرمشهر فعال است

در ادامه این مراسم یکی از خبرنگاران خرمشهری در خطاب به فرماندار شهرستان گفت: تا قبل از جنگ تحمیلی خرمشهر نخستین شهر در کشور بوده که 22 مرکز فروش مطبوعات و 13 مرکز تخصصی عرضه نشریات داشته است.

وی افزود: در حال حاضر شهرستان خرمشهر دارای دو مرکز فروش و جایگاه مطبوعات است و شهروندان با تحمل مشکلات فراوان نشریات مورد علاقه خود را تهیه می‌کنند.

این خبرنگار در پایان گفت: با مکاتبات صورت گرفته و به دستور فرمانداری خرمشهر جایگاه‌های عرضه و فروش مطبوعات باید به رقم 11 می‌رسیده که در حال حاضر با پیگیری‌های فراوان اصحاب رسانه و شهروندان این امر محقق نشده است.

/ 0 نظر / 30 بازدید