منطقه آزاد اروند محرومیت‌زدایی را در دستور کار خود قرار داده است

به گزارش آبادان نیوز وی اظهار داشت: برگزاری نشست‌های مردمی علاوه بر اینکه مدیران سازمان منطقه آزاد اروند را با مشکلات و معضلات اهالی ساکن در محدوده این منطقه آشنا می‌کند، باعث افزایش ارتباط مدیران این سازمان با مردم خواهد شد.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند خاطرنشان کرد: به‌منظور رفاه حال ساکنان منطقه کوی آریای خرمشهر، تمام مشکلات و کمبودهای این منطقه مسکونی بررسی و رفع خواهد شد.
معصومی افزود: این سازمان درصدد است با برگزاری نشست‌هایی با حضور ساکنان سایر مناطق مسکونی واقع در محدوده منطقه آزاد اروند، مشکلات عمرانی این مناطق را حل کند.
وی اظهار داشت: تاکنون سازمان منطقه آزاد اروند با به‌سازی معابر، جدول‌کشی، جمع‌آوری منظم زباله و همچنین کمک به افزایش امکانات رفاهی و تفریحی در آنها در راستای محرومیت‌زدایی از آنها اقدامات جدی را به‌عمل آورده است.
در ادامه این نشست تعدادی از اهالی کوی آریای خرمشهر ضمن تشکر از اهتمام جدی سازمان منطقه آزاد اروند در بهسازی معابر و خدمات‌دهی شهری به این منطقه خواستار استمرار این روند شدند.

/ 1 نظر / 34 بازدید
بچه ابادان

به اميد روزي كه ابادان و خرمشهر به روز هاي خوبشان برگردند. وافعا در كنار هم بودن آبادان و خرمشهر زيباست.هر جيز در خرمشهر هست اباداني ها هم استفاده مي كنند و خرمشهري ها هم از آبادان استفاده مي كنند.انگار اينجا يك شهر وجود دارد.