این روزها در خرمشهر عزیز .....

حدود یکی دو ماه از نوشتن پست قبلی من که درباره خرمشهر و مسائلی که درباره شورا و شهرداری و نماینده مجلس و اختلافات آنان بود می گذرد و الحمدلله آنگونه که شنیده می شود خبری از اختلافات اینجنینی که نتیجه سلایق مختلف است  نیست .

طی چند روز گذشته سرپرست فرمانداری خرمشهر معرفی شد و فرماندار قبلی جای خود را به آقای حسینی داد تا مدیریت و انجام امور در خرمشهر شکل و روح تازه ای به خود بگیرد.

سومین سفر استانی هیئت دولت نیز از دیروز با سفر احمدی نژاد به خوزستان آغاز شد و آقای نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی بعنوان نماینده رئیس جمهور در خرمشهر با مسئولین و برخی از مردم دیدار کرد و در سخنانی گفت "  خرمشهر مظهر مقاومت کشور در برابر دشمن متجاوز است و دولت هر چقدر برای این شهر کار کند در حق این مردم مقاوم ناچیز است و افزود : رئیس جمهور به شخصه علاقه خاصی به این شهر دارد و همواره پیگیری حل مشکلات این شهر بوده است.
نمی دانم اینها را نیز شعار و جوگرفتگی آقایانی که چند سالی یکبار به خرمشهر می آیند و با دیدن وضعیت نابسامان شهر و مردم آن متعجب و متاثر می شوند فرض کنیم یا واقعاً قرار است معجزه ای رخ دهد و شهر همان خرم شهر سابق و مردم آن همان مردم خونگرم و باصفایی باشند که صفا و گرمایشان باطنی بود و شیرینی رفتار و منش آنان برخاسته از اعماق وجود و صمیمیشان و قلبشان بود….

اما امروز در سایت آبادان نیوز که همیشه برایم عزیز و محترم است خبری دیدم که  بعنوان یک ایرانی ...یک خرمشهری و یک انسان .....اشکم  در آمد .....البته اشک شوق ....اشک شوق بخاطر روحیه و همت مردمی که که در سخت ترین شرایط با بدترین مسائل و مشکلات دست و پنجه نرم می کنند .

دیدن تصاویر برگزاری ورزش صبحگاهی در خرمشهر  اگر چه نباید چیز عجیبی بنظر آید اما باید پذیرفت که اینگونه حرکتها برای مردم این شهر بسیار لازم و ضروری است و می بایست دستگاههای مرتبط به هر نحو ممکن نسبت به ادامه برگزاری اینگونه برنامه ها که موجب حفظ و ارتقاء روحیه مردم شهر مخصوصاً جوانان می شود همت گمارند.

با کسب اجازه از دوستان عزیزم در سایت آبادان نیوز و آرزوی موفقیت برای آنان یکی دو عکس از تصاویر ورزش صبحگاهی خرمشهری های عزیز را در اینجا منتشر و برای دیدن تصاویر کاملتر شما رابه سایت و لینک مربوطه ارجاع می دهم .

 

/ 0 نظر / 8 بازدید