عباسی هم رفت ........

انا لله و انا الیه راجعون

مرگ در باور قرآنی، آغاز مهمانی خداوندی است
و صبر و شکیبایی، سنت مؤمنانه بازماندگان
به نمایندگی از همه خرمشهری های فعال در فضای مجازی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان آنمرحوم ، خود را شریک غم خانواده مرحوم دکتر محمدرضا عباسی یادگار دفاع مقدس و فرماندار دوران مقاومت خرمشهر میدانیم.
آنها که مصاحبه پخش نشده وی با برنامه صندلی داغ را دیده اند می دانند عباسی که بود و چگونه به خرمشهر و مردمش عشق می ورزید . بسیاری از جمله بنده بر این باوریم که مرحوم عباسی نیز مانند بسیاری دیگر از دلسوزان خرمشهر در حقشان جفا شد . عباسی که بینشی بلند و جامع نگر به مسائل داشت با تجربه و تحصیلات دانشگاهیش می توانست در زمان ریاست در منطقه آزاد اروند منشاء تحول و توسعه در منطقه باشد ، لیکن تعویض او ضربه سنگینی به خرمشهر و آبادان زد و باعث شد فرصت سوزی در منطقه مانع از تحول و توسعه جدی در خرمشهر و آبادان گردد.

روحش شاد

/ 7 نظر / 49 بازدید
احمدرضا سعید زاده

زمانی که ایشان رو از کار در منطقه آزاد برکنار کردند و معصومی خائن رو بجای ایشون گذاشتند تظاهراتی در خرمشهر برگزار شد که ماهم در حمایت از ایشان در این راهپیمایی و تحصن حضور داشتیم... ولکن هیچ نتیجه ای واصل نشد!! مردم از اعماق وجودشان به نفع دکتر عباسی شعار می دادند و اعلام موضع کرده بودند ولی ...!!؟؟

کربلائی علی ساری

الذین فاصابتهم مصیبه قالو انا لله و الیه راجعون من نیز به نوبه خودم درگذشت دکتر عباسی را به تمام عاشقان آبادانو خرمشهر تسلیت عرض می نمایم. روحش شاد الفاتحه

فائزه مالكي

به خانم ليلا صوفي زاده همسر وفادار ايشان تسليت مي گوييم

محمدامین

بی ادعاترین مردهم رفت...

محمدامین

بی ادعاترین مردهم رفت...

گمنام

خدا رحمت کند همه اموات را

خسرو

من بطور اتفاقي كليپ تصويري ايشان را در برنامه صندلي داغ ديدم و متاثر شدم از بغض و درد دل ايشان . با توجه به اينكه چند روز ديگه سالگرد عروج اين بزرگوار ميباشد از خداوند باري تعالي صبر و شكيبايي براي خانواده محترم ايشان مسئلت داشته و غفران و رحمت الهي براي آن سفر كرده از اين ديار خواستارم .