شرکت نفت و گاز اروندان جولانگاه نیروهای غیر‌بومی شده است

عبدالله سامری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: نفت و گاز اروندان متاسفانه هیچ توجه‌ای به مطالبات به حق مردم خرمشهر نمی‌کند.

وی افزود: متاسفانه این شرکت به جولانگاه نیروهای غیر بومی تبدیل شده به طوری که از 100 نیروی اداری این شرکت تنها پنج نفر آن از شهروندان خرمشهری است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان متاسفانه با نمایندگان صریح نیست و قول و عمل آن کاملاً متفاوت است.

وی گفت: در این خصوص به وزیر نفت تذکر جدی داده‌ایم ولی تاکنون اقدامی برای برخورد با اقدامات تبعیض‌آمیز شرکت نفت و گاز اروندان توسط وزیر صورت نگرفته است.

وی گفت: وزیر نفت در سوم خرداد سال گذشته به عنوان وزیر معین برای رفع مشکلات شهر خرمشهر انتخاب شد اما تا کنون هیچ اقدام سازنده‌ا‌‌ی از سوی وی برای حل مشکلات این شهر مشاهده نشده است.

سامری تصریح کرد: انتظار مردم خرمشهر از وزیر نفت به عنوان یک نیروی ارزشی و یادگار هشت سال دفاع مقدس بیش از اینها است.

وی بی‌توجهی شرکت نفت و گاز اروندان به نیروهای بومی موجود در شهر را غیر قابل تحمل عنوان کرد و گفت: وزیر نفت را برای پاسخگویی به این موضوع به مجلس خواهیم کشاند.

ویی گفت: در حال تنظیم سئوال با امضای تعداد زیادی از نمایندگان برای پاسخگویی وزیر نفت در خصوص عملکرد مدیریت نفت و گاز اروندان هستیم.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما لیست کامل کارکنان این شرکت با محل تولد، سکونت و چگونگی استخدام آنها را در دست داریم و در این زمینه هیچ توجیهی قابل قبول نیست.

وی از مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان خواست هر چه زودتر زمینه رفع تبعیض موجود در این شرکت را فراهم کند.

/ 3 نظر / 55 بازدید
حميد

سلام به نظر بنده حق با برادر عزيز آقاي سامري ميباشد چرا بايد گفت كه خوب در بعضي از شر كتها كه يكي را خودم هم سراغ دارم آمدن صرفه جويي در هزينه كنن كه با اين كار شروع كردن1- قطع كردن شير وعسل خوب حالا حتما" ميگيد چه ربطي داره شركت هواي الوده اي داره كه حتما" بايد در يك شيفت كاري پرسنل آن شير را بخورند كه حال نمي خورند و عسل را هم با صبحانه ميدن به پرسنل كه هفته اي يك بار عسل ميدن كه اگر بخواهيد حساب مالي بكنيد مبلغ نا چيزي ميشود بعد از اين جريانات يك مدير آوردند كه حقوق آن و مزاياي كه دريافت ميكند و خورد و خوراك و مسكن آن را اگر بخواهيد حساب بكنيد سر به فلك ميكشد آيا سرمايه يك شركت همان پرسنل نيستند كه حاضر هستند با سلامتي آنها بازي شود و كساني ديگر سود را ببرند خوب به نظر بنده حاج آقاي سامري منظورشان با چنين افرادي ميباشد نه تمامي پرسنل شركتها كه بومي هستند مگر در خرمشهر كسي نيست كه با كار نيروني انساني وارد باشد كه آقايان بروند از شهرديگر اين نفر را پيدا كند و به آن حقوق بالايي بدهد

نعمت زاده

منطقه آزاد اروند نامی که بسیار شنیده ایم سازمانی که فقط قصد انجام پروژه های بزرگی را دارد ولی دریغ از به اتمام رساندن یکی از آنها. فقط می کنند ، خراب می کنند و ناتمام رها می کنند و ما می مانیم و انتظار که امروز تمام می شود یا فردا و این فرداها هیچوقت نمی رسند. کاش مشکل بودجه بود. سرمایه ای که در اختیار این سازمان بی فایده است را هیچ سازمان مشابهی ندارد ولی در عمل 1% بودجه اش کار نمی کند. برای خودمان متأسفم

نعمت زاده

شرکتی که نه برای مردم سود داشته باشد و نه برای کارمندان به چه دردی می خوره اینم جمعش کنن لااقل مردم یکم نفس بکشن