از خرمشهر تا خرم شهر

یکی از تابلو های ورودی به خرمشهر

سلام.

قبلا" هم در وبلاگ خودم (http://gorgpoor.persianblog.ir/)نوشته بودم که انشاءالله اگر فرصتی دست داد ، وبلاگی در مورد خرمشهر و مسائل آن راه اندازی خواهم کرد.

امروز با خبر انتخاب آقای سالمپور بعنوان شهردار خرمشهر ، فرصت را مغتنم و خود را مصمم به راه اندازی وبلاگی تحت عنوان خرمشهر نمودم ، اما همین اول راه به همه بچه های خرمشهری در همه دنیا  و علاقمندان به بررسی مسائل و مشکلات این شهر بگویم که این وبلاگ متعلق به همه آنهاست . دست همه را می بوسم و از همه انتظار همفکری و مساعدت دارم.

فعلا"‌هم حداکثر هر دو هفته یکبار وبلاگ را به روز خواهم کرد ، مگر اینکه دوستان عزیز مطلب و موضوع جالبی را برای درج در سایت در اختیار بنده بگذارند.

ضمنا از عزیزان تقاضا دارم لینک سایت های و وبلاگ های فعال مربوط به خرمشهر را در اختیار بنده بگذارند.

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
سعید

دوست عزیز سلام ما بچه های خرمشهر دلمون خونه و زندگیمون همین اگه و اماهاست خوبه با اینکه تو کاشان بزرگ شدی قلبت برای اینجا میتپه ولی ماه من تا ماه گردون...... خوشحال میشم چیزایی بنویسی از رنج ؛ درد و غصه های جوانهایی که دارن اینجا هرز میشن و از دست میرن چون هنوز اینجا جنگ تموم نشده درسته دیگه توپ و خمپاره ای نیست و صدای خمسه خمسه نمیاد ولی صدای خورد شدن غرور بچه های اینجا رو میشه راحت شنید

علی ساری

سلام دوست عزیز به در خواست شما برادر گرامی دو مطلب در مورد مسائل مذهبی خرمشهر درج کردم اگر خدا خواست این مسیر را تا می توانم ادامه می دهم