7کاندیدای دیگر به فضای انتخاباتی آبادان و خرمشهر بازگشتند

خبرگزاری فارس گزارش داد : با ارسال تایید صلاحیت هفت کاندیدای رد صلاحیت شده به فرمانداری‌های آبادان و خرمشهر، تنور انتخاباتی این دو شهر داغ‌تر شد.

 به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، بنا به اعلام شورای نگهبان به فرمانداری آبادان، صلاحیت سه نامزد انتخاباتی این شهر که توسط هیئت نظارت بر انتخابات استان خوزستان رد شده بود، تایید شد.

بنا به این گزارش عامر کعبی‌پوزه، محمدسعید انصاری و عبدالله کعبی مجدداً به جرگه انتخاباتی آبادان پیوستند تا تنور رقابت انتخاباتی در این شهر بیش از پیش گرم‌تر شود.

در حال حاضر سطح شهرستان آبادان و خرمشهر فضای نشست و برخاست‌های انتخاباتی نامزدها فرا گرفته و کاندیداها با حضور در حسینیه‌ها، مساجد و حتی منازل مردم در حال ارائه برنامه‌ها و مواضع خود در خصوص مسائل مختلف کشوری و محلی هستند.

پیش بینی می‌شود تا اعلام رسمی اسامی توسط شورای نگهبان برخی دیگر از افراد رد صلاحیت شده در شهرهای مختلف خوزستان به رقابت انتخاباتی افزوده شوند.

اما در شهرستان خرمشهر نیز یونس محمدی، عبد سامری، ناصر گلک و مهین عنافچه که پیش از این صلاحیت آنها توسط هیئت نظارت بر انتخابات خوزستان رد شده بود توسط شورای نگهبان تایید شد.

خبرهای تکمیلی در این خصوص متعاقباً مخابره می‌شود.

/ 6 نظر / 7 بازدید
یاشا

فدات شم آقای گرگی عزیز مطورزاده هم مثل سایرین صلاحیتش تایید شده پس چه خصومتی با مطورزاده داری باور نمیکنی از حراست فرمانداری استعلام بگیر برادر من شعار هواداران مطورزاده رأی به میزان 3 دوره با بیش از 30000رأی بر کرسی مجلس خواهیم نشست انشاالله

خرمشهر اباد

1 ممنونم از اطلاعات بی طرفانه شما در امر خبر رسانی مخصوصا انتخابات 2کاش میشد در مورد سوابق اقایون هم میشد اطلاعاتی به مردم میدادید 3به امید خرمشهر ازاد خرمشهر اباد دیگر نگوایم خرمشهر را خدا ازاد کرد ....اما؟

احمد

سلام برادر.دلم برای جوونای مخاطبش میسوزه که شاید باور کنن.خیلی چیزا رو اگه بشنون عقیدشون عوض میشه.کاش میتونستم به گوششون برسونم. حالا اونا جای خود ، توی همین خرمشهر خودمون بچه های خرمشهری درباره خرمشهر هیچ نمیدانند.بگو رضا دشتی ، پرویز عرب ، احمد شوش ، امیر رفیعی ، کریم اقبالپور ، بهروز مرادی و .......به خدا نمیشناسن.همه تلاش من اینه که به گوش دلشون برسونم که اینایی که گفتم زیر پای اونجایی که الان وایسادی خونشون ریخت.مواظب قدمت باش.خون دل میخورم آقا مهدی! راستی از اخبار انتخابات خرمشهر ما رو بی خبر نذار.خصوصا نزدیک انتخابات که شد زود به زود به روز شو. دمت گرم (لهجه جنوبی) یاعلی

حميد

سلام برادرگرامي طبق خبرهايي كه شنيدم اقاي مطوري هم تاييد شده

حميد

سلام برادرگرامي طبق خبرهايي كه شنيدم اقاي مطوري هم تاييد شده

علیرضا

انشاالله با انتخاب دکتر گلک خیلی از مشکلات حل میشود.