انصراف یکی از اعضا گره مشکل شورا را حل کرد

عبدالله حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در خرمشهر اظهار کرد: خوشبختانه با درایت اعضای شورای اسلامی شهر در انسجام و همدلی باعث تعیین تکلیف این شورا بعد از چند ماه بلاتکلیفی شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این شورا به دو گروه مساوی تبدیل شده بودن و یکی از اعضا نقش تعیین کننده داشت اما این عضو با از خود گذشتگی برای حل مشکل پیش آمده برای تعیین تکلیف هیئت رئیسه از کاندیداتوری انصراف داد و فرصت را برای حل این مشکل فراهم کرد.

فرماندار خرمشهر تصریح کرد: اقدام به موقع محسنی‌راد عضو شورای اسلامی شهر در ایجاد این همدلی و اتحاد قابل تحسین است و امیدواریم اعضای شورای شهر خرمشهر در این فرصت کم باقیمانده از عمر این شورا برای رفع مشکلات و کمبودهای شهر در بخش عمران بیش از پیش تلاش کنند.

وی در ادامه با اشاره به حمایت فرمانداری خرمشهر از هرگونه عملکرد مثبت شورا و شهرداری در حل مشکلات مردم خرمشهر افزود: تمام تلاش‌مان همواره بر این بوده که با اتحاد و همدلی موانع موجود در زمینه انجام عمران و آبادانی شهر خرمشهر را برطرف کنیم.

بعد از گذشت قریب سه ماه از بلاتکلیفی در فعالیت شورای اسلامی شهر خرمشهر، بالاخره «سیدصباح حسینی» با 5 رأی موافق روز چهارشنبه هفته گذشته به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهر خرمشهر انتخاب شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین نرگس شضری به‌عنوان نائب رئیس، جاسم بانویی به‌عنوان منشی و سیدمکی موسوی به‌عنوان خزانه‌دار شورای اسلامی شهر خرمشهر انتخاب شدند.

فرماندار خرمشهر در پایان گفت: امیدواریم با مشخص شدن ترکیب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر خرمشهر و رفع مشکل چند ماهه آن، از این پس شاهد ارتقا و تعامل مضاعف شورا و شهرداری و پیشرفت بخش‌های مختلف شهری باشیم.

/ 0 نظر / 31 بازدید