نامه ای سرگشاده به من ( ! )

نامه ای سرگشاده به مدیر ویلاگ از خرمشهر تا خرمشهر

بسمه تعالی

با سلام و عرض ادب فراوان خدمت برادر بزرگوار جناب آقای مهدی گرگ پور

پیش از بیان هر نکته ای، اینجانب به پاس تلاش دلسوزانه ی شما از راه دور در راستای انعکاس مشکلات خرمشهر عزیز، صمیمانه از شما تقدیر و تشکر می نمایم. آشنایی بنده با شخص بزرگوار شما به بیش از یکسال قبل به واسطه مشاهده ی وبلاگ شما بر می گردد. در این مدت همواره با علاقه پیگیر مطالعه مطالب ارزشمندتان بوده و هستم. اما متاسفانه در روزهای اخیر مطالبی را در وبلاگ شما و برخی از دوستان خرمشهری دیدم که موجب رنجش خاطر بنده ی حقیر گردید.

خدای تبارک و تعالی را شاهد می گیرم که حتی یک روز برای شخص آقای سامری در طول چند دوره ای که ایشان کاندیدا شده اند، تبلیغ و یا حمایت علنی نکرده ام. فلذا صحبت های اینجانب در راستای حمایت از شخص آقای سامری و یا هیچ کاندیدای محترم دیگری نیست.

آنچه که اینجانب با چشمان باز در روز انتخابات در خرمشهر عزیز دیدم، بسیار متفاوت با شرایط چهار سال پیش بود. خدای مهربان را شاکرم و با افتخار دست تمامی عوامل اجرایی که با استفاده از تدبیر و جدیت فراوان، از تکرار شرایط دوره قبل جلوگیری کرده اند را می بوسم.

آقای گرگ پور عزیز، بنده ی حقیر مدعی نیستم که در این دوره تخلفی صورت نگرفته است. اما آنچه که تمامی خرمشهری های عزیز بدان اعتقاد قلبی دارند، میزان بالای رای پاک این دوره بود. اگر چه متاسفانه تخلفاتی هم صورت گرفته است، اما خوشبختانه این میزان به شدت کاهش یافته است.

 از طرفی اگر هم بر فرض مثال تقلبی در این انتخابات صورت گرفته است، بهتر نیست به منظور جلوگیری از ایجاد هر گونه فتنه و شبهه ای در میان مردم عزیز خرمشهر، تا اعلام نهایی رسیدگی به شکایت توسط شورای محترم نگهبان سکوت اختیار کنیم؟؟؟

آقای گرگ پور عزیز، بنده علیرغم اینکه شما را حتی یک لحظه در عمرم ندیده ام، اما برای شخص شما احترامی خاص قائل ام. پیروزی این زمان متعلق به مشارکت حداکثری مردم غیور خرمشهر در انتخابات بود. آقای سامری تنها رای بیشتری نسبت به سایرین در این انتخابات کسب کرد. پیروزی این دوره، کاهش چشمگیر تخلفات انتخاباتی در این دوره نسبت به چهار سال پیش است. پیروزی این انتخابات ارائه ی موفقیت آمیز تئوری تشکل 5 هزار نفری مردمی است. پیروزی این انتخابات آگاهی خیل عظیمی از خرمشهری های عزیز  در تحلیل انتخاب بهترین است.

آقای گرگ پور، یادمان نرود که چهار سال پیش در این ایام، اعتراضات مردمی به تخلفات انتخاباتی، به تریبون نماز جمعه هم سرایت کرد. هنوز هیچ کس فریادهای حاج آقای نوری را در خطبه های نماز جمعه فراموش نکرده است. اعتراضات مردمی به وضعیت انتخابات در آن روزها، دل خیلی ها را شکست. اما زیبایی این انتخابات پیامک انبوه حاج صالح سواریان بعد از اعلام نتایج انتخابات، به مردم بزرگوار خرمشهر عزیز: "رای پاک شما دوستان و همشهریان به اینجانب مدال افتخار است" نشان از آن دارد که فضایی سالم و بصیرتی والا در میان نخبگان و خواص شهر عزیزمان خرمشهر بوجود آمده است. دیروز بنر تشکر آقای محمدی ملائکه از حامیان خود و تبریک به آقای سامری، را در نزدیکی خیابان مسجد جامع دیدم و اعلام همکاری و همیاری به نماینده ی جدید موجبات بسی افتخار را برای شهروندان خرمشهر سبب می شود.

آقای مهدی گرک پور، در این انتخابات بنا به خواست مردم و به واسطه رای بیشتر نسبت به سایر کاندیداها آقای سامری به مجلس راه یافتند. دو فرضیه در این راستا وجود دارد. یا اینکه آقای حاج عبدالله سامری انتخاب ایده الی برای مردم خرمشهر نیست و کمبودهایی در ایشان مشاهده می گردد. در این حالت وظیفه من، شما و تمامی مردم خرمشهر است، که به واسطه اعتماد و همکاری، کمبودهای ایشان را به نحو احسن پوشش داده، ایشان را برای رسیدن به درجات متعالی یاری برسانیم و یا اینکه ایشان صلاحیت لازم را برای این انتخاب دارا می باشند. در این حالت نیز مشاوره، نظارت و کنترل  مردمی آقای حاج عبدالله سامری باید در دستور کار عموم مردم به ویژه اقشار صاحب نظر همچون جنابعالی قرار بگیرد.

اینجانب به عنوان برادر کوچک شما، تقاضا دارم که به جای بررسی وقایع گذشته؛ به بیان، تحلیل و ارائه راهکار برای  حل مشکلات آینده ی خرمشهر عزیز بپردازید.

در پایان امیدوارم کلام اینجانب به هیچ وجه موجبات رنجش خاطر حضرتعالی را سبب نشده باشد. از خدای مهربانمان برایتان آرزوی بهترین ها را دارم .

السلام علی من اتبع الهدی

 مدیر وبلاگ خرمشهر نیوز

/ 4 نظر / 50 بازدید
محب ولایت

[فرشته] بسم الله الرحمن الرحیم [فرشته] [قلب] [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب] [قلب] [قلب]اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] [قلب] [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب] [قلب] [لبخند] [لبخند][لبخند][لبخند][لبخند] [لبخند]سلام علیکم[لبخند] [لبخند] [لبخند][لبخند][لبخند][لبخند] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل]امام جواد عليه السلام فرمودند: [گل] [گل]چنين مباش كه در ظاهر از دوستان خدا و در باطن از دشمنان او باشي[گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

خرمشهر نیوز

با سلام و سپاس فراوان از توجه حضرتعالی به نامه ی بنده حقیر امیدوارم یادداشت های اینجانب خدایی ناکرده موچب ایجاد سوتفاهم بین ما نگردد. هدف رسیدن خرمشهر عزیز به جایگاه خود است. از خدای مهربانمان برایتان آرزوی موفقیت طلب می میکنم. ارادتمند همیشگی شما خرمشهر نیوز

یاسین

با سلام خدمت همه دوستان غیور ‘اینجانب بعد ار خواندن نامه سرگشاده مدیر محترم وبلاگ خرمشهر نیوز خطاب به جناب آقای گرگ پور وظیفه خود دانستم که بعنوان یک خرمشهری دلسوز که هدفم از هر آنچه مینگارم فقط و فقط کمک به نجات خرمشهر و رونق و آبادانی و شکوفایی اقتصادی و فرهنگی این شهر مظلوم است از حسن تفسیر و تبحر قابل تقدیر مدیر محترم وبلاگ خرمشهر نیوز تقدیر نمایم. اینجانب ایشان را ندیده و نمیشناسم لیکن از نحوه نگارش نامه و مطالب ارزنده و بجای آن هویداست که ایشان واقعا دنبال راهکار نجات شهر است. آری ما باید پرونده تخلفات انتخابات را حداقل در این وبلاگ هاببندیم و بسپاریم به مقامات و ارگانهای ذیصلاح و ذیربط و اما آنچه که در شرایط امروز به آن نیاز داریم اتحاد و همدلی و کمک به نماینده منتخب شهر بمنظور بستر سازی جهت تغییر و بهینه سازی سریع اوضاع فعلی شهر است وتا وقتیکه عملکرد نماینده منتخب جدید در این راستا باشد همه ملزم به حمایتند همانگونه که همه ملزم به انتقاد و افشاگری خواهند بود اگر خلاف آن رخ دهد در این خصوص طرح متعالی جناب آقای صالح سواریان مبنی بر تشکل 5000 نفری خرمشهریها تنها ابزار عملی برای نجات شهر خواهد بود. یاحق

صادق آلبوغبیش

باسلام خدمت شما اقا مهدی ممنون که به وبلاگ من سر زدی این عمل شما رو کاملا پسندیده میبینم البنه من در اون حدی نیستم که به خوام ازهاره نظر کنم،من وبلاگ شما رو لینک میکنم به دوستان وبلاگی هم ابلاغ میکنم که لینک کنن وبلاگ من هم با این ایده ایجاد شده که بتوانم داشته های خودم رو در زمینه معماری به دوستان انتقال بدم موفق باشی[گل]