هیات رزمندگان خرمشهر در آُستانه تحولی نو

ˈ عبدالکریم ملاعلیزاده ˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هیات رزمندگان و عاشقان ثارالله خرمشهر فعالیت های خود را به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در قالب فعالیت های فرهنگی، مذهبی و مناسبت های مختلف آغاز کرد.

وی شناسایی، ساماندهی و انسجام رزمندگان بومی از اقشار مختلف نظامی، انتظامی، جهادی و نیروهای مردمی را از اهداف کوتاه مدت این هیات خواند و افزود: ایجاد پل ارتباطی میان مسوولان و رزمندگان و شناسایی سطح توانمندی و ظرفیت های موجود در قشر رزمندگان از دیگر اهداف کوتاه مدت می باشند.

رییس هیات رزمندگان خرمشهر اهداف میان مدت هیات رزمندگان خرمشهر را شامل شناسایی و جمع آوری اطلاعات در زمینه آسیب ها و نارسایی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و ایجاد ارتباط بین سازمان ها و نهادها و کمک های فکری و مشاوره ای جهت ارتقای سطح معیشتی و تقویت بنیه روحی و روانی رزمندگان و خانواده های آنان دانست.

وی ایجاد زمینه های اشتغال را از مهمترین اهداف برنامه های هیات رزمندگان و عاشقان ثارالله خرمشهر عنوان کرد و افزود: تشکیل کمیته های تخصصی در زمینه امور فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و انسجام، سازماندهی و شناسایی توان نظامی و ستادی رزمندگان جهت آمادگی دفاعی برای مقابله با بحران ها از اهداف بلند مدت هیات رزمندگان است.

ملاعلیزاده با اشاره به فراخوان و جذب رزمندگان در خرمشهر گفت: در این راستا تبلیغات گسترده ای علاوه بر تهیه پرسشنامه پنج برگی برای گرفتن اطلاعات سجلی رزمندگان، اطلاعات فنی و تخصصی، علمی، سیاسی و تجاری و اطلاعات خانوادگی در سطح شهر انجام شده است.

وی تعداد اعضای این هیات را 600 نفر عنوان کرد و افزود: اطلاعات در بانک اطلاعات پالایش و دسته بندی و بنا به ضرورت استفاده می شوند.

انتخابات هیات مدیره رزمندگان خرمشهر در شهریور ماه سال جاری با 20 نفر نامزد برگزار و از این تعداد 9 نفر اعضای اصلی و سه نفر اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در این انتخابات، عبدالکریم ملاعلیزاده به عنوان رییس هیات مدیره، جابر بیگی هرچگاری به عنوان نایب رییس، اسفندیار مکری نژاد دبیر هیات و نادر خادمی، علی عبدی، محمدرضا صالح پور، سیدکاظم رضایی جهرمی به عنوان اعضای هیات رزمندگان انتخاب شدند.ک/3

/ 4 نظر / 75 بازدید
رضا فرازی

...تو خرمشهر خونین کربلایی عشق ایمانی به رزمت افرین به پیکارت درود به رزمت آفرین به پیکارت سلام [گل][گل][گل]

مهدی

برادر بزرگوار با سلام ژس وند حاج جبار بیگی هرچگانی میباشد .

امینی صدر

سلام بدینوسیله اعلام میدارد آدرس وبلاگ تخصص اینجانب تغییر یافته است در صورت امکان تغییرات لازم را در وبسایت خود انجام دهید با تشکر امینی صدر: آدرس جدید: naseraminisadr.blogfa.com

علیرضا تهرانی

سلام ممکن است لطف کنید و تلفنی از دبیر ستاد مقاومت های مردمی خرمشهر اقای دکتر محمدرضا عباسی به بنده بدهید . تشکر . دکتر تهرانی