امام جمعه خرمشهر به سخنرانی احمدی نژاد نرفت

به گزارش آبادان نیوز ،  روزنامه قدس نوشت در اعتراض به بی توجهی به مشکلات خرمشهر، امام جمعه این شهر در مراسم ویژه سوم خرداد در روبروی مسجد جامع که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، شرکت نکرد.
آیة ا… سیدابوالحسن نوری امام جمعه خرمشهر در اعتراض به عملکرد استاندار خوزستان در حذف سخنرانی و خوشامدگویی وی در مراسم ویژه سوم خرداد، از حضور در این مراسم خودداری کرد.
یادآور می شود در سفر چندی پیش وزیر اقتصاد به خرمشهر به عنوان نماینده دولت، آیة ا… نوری، امام جمعه این شهر با بیان این که اعتبارات خوب دولتی در استان به هدر می رود، خواستار خانه تکانی در استانداری خوزستان شده بود.
امام جمعه خرمشهر در دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی نیز یک بار بدلیل تحقق نیافتن وعده های رئیس جمهور در رفع مشکلات این شهر به استقبال رئیس جمهور وقت نرفت.

/ 9 نظر / 29 بازدید
شوشتر ندا

سلام دوست خوب هم استانی ام خوشحالم از خرمشهر می گویی بالاخره کسی را یافتم تا از خرمشر بگوید که خونین شهر بود من نیز سالها در فلکه دروازه سکونت داشتم و در جنگ نیز در کوت شیخ به یاد همیشه خاطره ها لینکت کردم

شوشتر ندا

سلام یک پست به شما اختصاص دادم بیا سری بزن و ببین و نظرت را بگو

خرمشهری

برادرمن این اقا اگر راست میگه جلوی سید حسن وسیحسینش رو بگیره

مرد آبادانی

ای آبادان پربلا! گلهای پرپرت کو؟ یاران رهبرت کو؟ http://abadanman.persianblog.ir/ http://abadanman.webphoto.ir/ http://abadanman.blogspot.com/ لینک شده اید.

شوشترندا

سلام میلاد برشما مبارک بنویس نام مرا در کف دستت ای دوست تا به هنگام دعاها نبری از یادم التماس دعا

فطرس

مصاحبه منتشر نشده از فائزه هاشمی (روشن شدن چهره واقعی اصلاحات)را در وبلاگ جماران مطالعه کنید.آنچه در این مطلب می‌خوانید متن پیاده شده فایل صوتی11دقیقه و 9 ثانیه‌ای است که برای پاسداری از حافظه تاریخی ملت ایران منتشر می شود.

شوشترندا

دوست خوبم سلام مدتی گرفتار بودم و خدمت نرسیدم عذر خواهی می کنم اعیاد شعبانیه مبارک باد التماس دعا

شوشترندا

سلام عجب حال و هوایی دارد شوشتر درماه رمضان با صدای خوش موذن