برخی مسئولان خرمشهر با رابطه به این جایگاه رسیده‌اند

وی افزود: همین امر عوارض و پیامدهایی نظیر نارضایتی‌های بی‌شماری از شهروندان را ایجاد کرده که البته وظیفه ما مسئولان در این زمینه ایجاد همدلی و صمیمیت بین مردم بومی منطقه است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید با ایجاد تعامل مضاعف و یکرنگی در منطقه، بر مشکلات موجود در این شهر فائق آمد و در راستای ایجاد راهکارهای مؤثر برای آنها کوشید.

وی ادامه داد: من از بین مردم و برای آنها در سمت نمایندگی انتخاب شده‌ام و در شعارهای انتخاباتی خود همواره شایسته‌سالاری مسئولان را متذکر می‌شدم و از مسئولان شهری می‌خواهیم که انتخاب‌های خود را بر اساس ضابطه و نه رابطه تعیین کنند.

سامری همچنین عنوان کرد: برخی مسئولان در این شهر بعضاً با رابطه کرسی‌ها را به دست آورده‌اند و من از همین تریبون اعلام می‌کنم آن دسته از مسئولانی که عقاید و گفتار من را نمی‌پذیرند، می‌توانند از کار در کنار من کناره‌گیری کنند.

وی با بیان اینکه ما نمایندگان مردم در قبال تعهدی که بر گردنمان نهاده شده، مسئولیت داریم و در صورت عدم‌انجام آن باید خدا را در نظر بگیریم، افزود: مشکلات موجود در شهرستان و پیش‌روی مردم را با صراحت تمام بیان می‌کنم و با هیچ کسی تعارف ندارم.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما نمایندگان و مسئولان زبان گویای مردم هستیم و باید مشکلات آنها را بازگو و در راستای رفع موانع پیش‌روی پیشرفت و ارتقای زندگی آنها تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه نباید از حق مردم این شهر به آسانی گذشت، گفت: خرمشهر دارای مردمی قدرشناس است و با توجه به درگیر بودن این منطقه در هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس باید به آن توجه مضاعف و همت ویژه شود.

 

نظر :

به گمانم این چندمین اظهار نظر آقای عبدالله سامری در ارتباط با وضعیت مدیریتی شهرستان می باشد و تکرار این موضوع در یک جلسه رسمی با حضور مدیران شهرستان نشان از جدیت وی در برخورد با کم کاری مدیران و هشدار به مدیران بی لیاقت در شهرستان می باشد .

اگر آنگونه که آقای سامری گفته  ، وی همواره  و مخصوصاً همین ابتدای کار تکلیف مدیرانی که بدون توجه به شایسته سالاری و تنها با رابطه به میز و مقامی رسیده اند را روشن کند می توان انتظار داشت با تغییر مدیران برخی دستگاههای شهرستان ، یک خانه تکانی اساسی در وضعیت دستگاههای ناکارآمد شهر صورت گرفته و روح  تازه ای در ارائه خدمات به شهروندان و شهرستان دمیده شود .

آنچه مورد یقین است آنکه این تغییر می بایست اساسی و بنیادین باشد . شناسایی و انتخاب مدیران شایسته و خدوم که به دور از هر گونه سیاسی کاری و سیاسی بازی بتوانند در خدمت شهر و مردم باشند اولویت مهم آقای سامری بعنوان نماینده منتخب مردم خرمشهر است که انشالله با کمک نخبگان و صاحبنظران منطقه جامه تحقق خواهد یافت .

نکته مهمی که قابل ذکر است ، تکرار پیشنهاداتی است که در پست قبلی خطاب به ایشان مطرح شده بود که امیدوارم مخصوصاً در انتخاب مدیر دفتری قوی – خوشفکر – صاحبنظر و جسور جهت ایجاد تعامل بین مردم و مسئولان در شهرستان نگاهی جدی داشته باشد .

/ 23 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

باسلام وآرزوی قبولی طاعات وعبادات جناب آقای گرگ پور عزیز اول از همه چیز جادارد از وبلاگ بسیار خوب وتلاشهای حضرتعالی تشکر خاص نمایم گاهگاهی به وبلاگ شما سرمیزنم وانصافا" استفاده میبرم درخصوص آقای سامری باید خدمت شما وبینندگان وبلاگتان عرض نمایم که متاسفانه خوب شروع نکرد وبه قول ایشان که میفرمایند من شمشیر کشیده ام وآمده ام عمران وآبادی خرمشهر محروممان با شمشیر آباد نخواهد شد وجایگاه بالای نمایندگی میطلبدکه باسیاست خواص مدیریت کلان شهر راهدایت کرد نمونه بارز آن جبهه گرفتن در برابر شهردادخوب وفعال خرمشهر آقای نظارت است واصلا" به توانمندیهای ایشان وازهمه مهمتر رضایتمندی شهروندان اهمیت نمیدهد بلکه ازترس اینکه رقیبی باشد برای دوره بعدی مجلس پیگیر استیضاح وی است .جای تاسف دارد که شعار های انتخاباتی آقای سامری از ابتدا به فراموشی سپرده شده ، از طرف دیگر فکرمیکند همه کاره شهر خودش است باید شورای آتی حتما از افرادی باشند که ایشان به مردم معرفی مینماید ودنبال بدست آوردن شورای مینوشهر وخرمشهر است نه به فکر مسائل ومشکلات شهر

حميد

سلام دوست عزيز منم با گفته هاي شما موافقم جناب آقاي نظارت الحق كه خوب دارن براي خرمشهر كار ميكنن فقط يك مورد اگر شما با ايشان رابطه يا آشنايي داريد از طرف من كه يك شهروند خرمشهري هستم بگوييد به اتاق اصناف خرمشهر بخشنامه ايي صادر كنند كه هر مغازه ايي كه اشغال درب مغازه اش باشد و يا محله يا بازار را كثيف كند بايد عوارض بيشتري به شهرداري پرداخت نمايد و يك مسئله ديگر اينه كه روز جمعه را به نام روز بهتر نام گذاري كند و هر شهروندي به نوع خودش براي اين شهر كاري كند كه چهره كوچه و پس كوچه هاي اين شهر اينقدر كثيف نباشد . و در خصوص آقاي سامري بايد بگويم ايشان نماينده اين شهر هستند و خودشان هم نمي دانند چه كار دارن ميكنن ايشان فقط حضورشون با مسئولان شهري در سالن اجتماعات فرمانداري شهر هستند من نميدونم اين مردم بودن ايشونو انتخاب كردن يا مردم كه آقاي سید شریف حسینی نماينده محترم اهواز با بیان این مطلب گفت: با اینکه سال‌هاست از جنگ تحمیلی می‌گذرد، با تأسف باید گفت به خرمشهر رسیدگی نشده است. خرمشهر هنوز در تأمین آب شرب مشکل دارد و هنوز گاز شهری به آن ‌نرسیده است. بیکاری معضل اساسی امروزه خرمشهر است. با این همه جمعیت، تنه

یاسین بچاری

یا علی یا عظیم انت الرب العظیم ........... الللم غیر سو’ حالنا بحسن حالک . اللهم اصلح کل فاسدا من امور المسلمین. انشاللله در این ماه پر فیض و برکت خداوند کریم بما عنایت نموده بتوانیم با چشم بصیرت بد را از خوب و صالح را از فاسد تمییز دهیم. این شناخت کلید حل تمام مشکلات شهرمان خواهد بود.طاعات و عبادات همه دوستان قبول درگاه حق باد.

ایراندوست

شایسته سالاری رابایدازدفترخودشان شروع کنند-

و خود آقا چگونه به این جایگاه رسیدند؟؟؟

علی

ضمن عرض سلام وتبریک عیدسعید فطر به حضرتعالی ومردم شریف ونجیب خرمشهرعزیز جناب آقای گرگپور برادر بزرگوار ، باوربفرمایید اکثر آنهایی که به آقای حاج عبدالله سامری رای اعتماد دادند و طرفداری شدیدی در طول دوره اتخابات از ایشان نمودند از کرده خود پشیمان هستند اما متاسفانه تا چهار سال دیگر خرمشهر باید زجر انتخاب غلط منتخبین ایشان راتحمل نماید البته با کمال تاسف باید بگویم بنده نیز گول شعارهای انتخاباتی ایشان بینصیب نبودم ویکی از رای دهندگان بودم ،به هرصورت ناامیدی دردی را دوا نمیکند لذا بنده از این وبلاگ ازتمام بازدیدکنندگان محترم وهمشهریان عزیزی که امکان تاثیر بر حاج عبد را دارند خواهش میکنم راه درست خدمت کردن و تغییر شیوه مدیریت به نحوی که آرامش وآسایش شهروندان را تامین نماید رابه ایشان نشان داده وازایشان بخواهند شمشیرش را برای جنگ جهانی سوم بکشد نه در راستای مظلومیت بیشتر مردم مظلوم خرمشهر ایشان آقای رضایی اداره ،دیگرنیست بلکه سامری نماینده است .باز هم از لطف شما برادر ارجمند جناب گرگپور عزیز ممنونم توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم

علی

باسلام وعرض ادب خدمت حضرتعالی وبازدیدکنندگان محترم وبلاگ جناب آقای گرگ پور عزیز دیشب خدمت مهندس نظارت شهردار فعال،محبوب وزحمتکش خرمشهر بودم ذکرخیر شما شد وازفعالیتهای بسیار خوب شما ودلسوزی شمادوست عزیز بسیار تشکر نمودند ووجود افرادی مثل شمارا باعث دلگرمی همه ماخرمشهریها خواندند وعنوان نمودند که هرگونه راهنمایی از حضرتعالی وبازدیدکنندگان عزیز را با دیده منت استقبال مینمایند. پس از آن نشست خدمت حاج آقا مطورزاده بودم که همین که نام شما را آوردم شناختند ، خلاصه درخصوص مسائل ووضعیت فعلی شهر صحبت نمودیم وانصافا" نشست بسیار مفیدی بود برادر عزیز در خصوص نظر شما درمورد انتخابات بنده هم با شما هم عقیده هستم ومردم ما باید با آگاهی از سوابق وفعالیتهای کاندیداهای محترم همانگونه که حضرتعالی نیز اشاره نمودید بدون درنظرگرفتن مسائلی ازقبیل طایفهو...منتخبین خود را در شوراها ویا در هرامری که نیاز به انتخاب وکیل داشته باشد آگاهانه وبا بصیرت کامل اقدام نمایند درپاینضمن تشکر مجدد این را خدمت حضرتعالی وبازدیدکنندگان محترم عرض نمایم که اعضای شوراهایی که هم اکنون نیز در خدمت ما مردم هستند همه مثل هم نیستند وافرادی هستند که

علی

برادر عزیز در خصوص نظر شما درمورد انتخابات بنده هم با شما هم عقیده هستم ومردم ما باید با آگاهی از سوابق وفعالیتهای کاندیداهای محترم همانگونه که حضرتعالی نیز اشاره نمودید بدون درنظرگرفتن مسائلی ازقبیل طایفهو...منتخبین خود را در شوراها ویا در هرامری که نیاز به انتخاب وکیل داشته باشد آگاهانه وبا بصیرت کامل اقدام نمایند درپاینضمن تشکر مجدد این را خدمت حضرتعالی وبازدیدکنندگان محترم عرض نمایم که اعضای شوراهایی که هم اکنون نیز در خدمت ما مردم هستند همه مثل هم نیستند وافرادی هستند که انصافا" تلاشهای غیر قابل انکای رادر این دوره نمودندوخود را وقف خدمت صادقانه به ما نموده اند که از همین وبلاگ بنده از آن بزرگوارانی که خدمت صادقانه وبی ریایی داشته اند تشکر مینمایم در پناه حق موفق وسربلند باشید

علی

باسلام واحترام درخصوص جلسه با این دو بزرگوار چشم حتما" ، انشاالله اگر تشریف آوردید خرمشهر این جلسه را تدارک خواهم دید راستی عکس حاج عبدالله را در مجلس شورای اسلامی در صحن مجلس خواب دیده اید؟ خیلی جالبه که بدانید در دوره تبلیغات ایشان وطرفداران محترمشان عکس آقای مطورزاده را در مجلس به صورت خواب همه جا باخود برده وبه مردم نشان میدادند وبه گفته حاج عبدالله سامری ما نماینده ای که در مجلس بخوابد نمیخواهیم البته که آقای مطورزاده درحالی خواب بودند که همکارانشان نیز که در عکس واضح میباشد نیز خواب بودند واین گویای زمان تعطیلی مجلس بوده که خوابیده بود اما آقای حاج عبدالله سامری بنده خدا در بدو ورود به مجلس ودرحالی که همه همکاران درحال مذاکرات ورایزنی بودند درخواب ناز به سرمیبردند که دوربین مجلس از ایشان عکس برداری نموده وهماکنون روی سایت تابناک صحن علنی مجلس قسمت تصاویر ،عکس پنجم یا ششم قابل مشاهده است سخن بنده با ایشان این است که حاج آقای عبدالله سامری ناینو منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی هنوز سرحرفتان هستید که خرمشهر نماینده ای نمیخواهد که در مجلس خواب باشد ؟[سوال][خجالت] باتشکر [خداحافظ]