بی سلیقه و عدم توجه به نصب تابلوهای خاص در شهر

یکی از مواردی که می بایست مورد تذکر قرار گیرد نصب  تابلوهای بزرگ  با تصاویر یا مفاهیم ارزشمند در جاهایی است که کمتر مورد مشاهده افراد قرار می گیرد . نقاشی فوق که در نوع خود قابلیت نصب در ورودی های  مختلف خرمشهر را دارد در محلی نصب شده که کمتر مورد توجه مسافران شهر قرار می گیرد . اینجا اطراف میدان راه آهن خرمشهر است . گرامیداشت شهید بهروز مرادی طراح و مبتکر تابلو معروف "‌خرمشهر . جمعیت 36 میلیون نفر "‌ می بایست در صدر برنامه های مسئولین شهر قرار گیرد .

اینجا نیز خیابان منتهی به جزیره مینو است / از سمت فلکه فرودگاه که به سمت جزیره مینو حرکت کنی مقابل میدانی که به سمت فرودگاه آبادان می رود تابلویی نصب شده که به مسافرین خرمشهر خوش آمد می گوید . در حالی که بهتر بود روی این تابلو نوشته می شد "‌ به مینوشهر خوش آمدید" این نیز از بی تفاوتی و بی وجهی مسئولین شهرداری مینو شهر و بی سلیقگی مجریان تبلیغات شهری در منطقه است .

اینجا نیز میدان اطراف فلکه فرمانداری  خرمشهر  است . علاوه بر وضعیت تابلو ظاهراَ در ارتباط با چاپ نام یکی از شهیدان اشتباهی رخ داده . تصویر شهید سمت راست مربوط به شهید مسعود صالحه زاده است در حالی که نام شهید مرتضی کاظمی نوشته شده است .

بطور کلی وضعیت چیدمان  و  تبلیغات شهری در خرمشهر نیازمند یک بازنگری اساسی و ایجاد تمرکز در فعالیت های اینچنینی است که امیدوارم مورد  توجه ویژه شهرداری خرمشهر قرار گیرد.

/ 5 نظر / 28 بازدید
کربلائی علی ساری

سلام خرمشهر بدون اصول ساختمانی ساخته شده اگر تابلوی سرویس بهداشتی را به جای بوق ممنوع گذاشتند تعجب نکنید. چون اینجا خرمشهر است.

یاسین بچاری

سلام مهدی جان ما منتظر خواندن نقطه نظرات و مشاهدات و نتیجه نشستهایتان با بچه ها و ملاقاتتان با مسئولین هستیم . ابتدا از مسائل و مشکلات اساسی و کلان آغاز کنید. بحث محل نصب تابلوها و چگونگی چیدمان آنها و بی سلیقگی در اینمودر فعلا درد خرمشهر نیست . درد خرمشهر فراتر و مهمتر از نصب تابلوست گرچه این هم در جای خود باید گوشزد کرد اما نه به عنوان اولین مشاهداتان و اولین عکسهایتان و اولین گزارشاتتون. ببخشید که بی صبری بخرج دادم. تدکری برادرانه بود.

خرمشهر را دوباره باید ازاد کرد......................ایا هستید؟؟؟؟؟

مهدی جان سلام اومدم کاشان میبینمتون؟

یاسین بچاری

مهدی جان سلام . امروز در وبلاگم ( قرین ) یک پیشنهاد دادم برای روز سوم خرداد در خرمشهر که همه مردم بسیج شوند از همه اقشار و صنف ها برای پاکسازی شهر لطفا پیشنهاد را از وبلاگم مطالعه و نسبت به اظلاع رسانی به همه دوستان و وبلاگ نویسان یاری فرماییدو البته اگر طرح را می پذیرید.

امین غریبی

سلام آقا گرگ پور از سوژه بسیار خوبت خیلی ممنونم /خدا قوت به نظر من خود شخص آقای نظارت شهرداری خرمشهر به جلسه دعوت شود و نقطه نظرات را خدمت ایشان اعلام بفرماییم و هر چند وقت یکبار از ایشون بخوایم که چه کار کردی داشتن و یه گزارش از کارشون بدن / ازخواسته ای که بچه ها یا نماینده های خرمشهر هستن/