مجلسی پر از مدرک اما خالی از تخصص

پیش در آمدی بر انتخابات مجلس :
بیشتر درآمد ارزی کشور را صادرات نفت و گاز تشکیل می‌دهد، باور می‌کنید که از بین 290 نماینده مجلس، فقط یک نفر ژئوفیزیک و یک نفر مهندسی نفت خوانده است.مجلس هشتم، 27 تحصیلکرده پزشکی و تخصصی پزشکی و دندانپزشکی، یک نفر تحصیل‌کرده علوم آزمایشگاهی، دو پرستار و یک نفر دامپزشک دارد. این خیل طبیبان (31 نفر) کدام درد ملت را در مجلس درمان می‌کنند؟ قصد اسائه ادب نیست ولی چرا؟
لطفاَ به ادامه مطلب که در سایت تابناک منتشر گردیده دقیقاَ توجه فرمائید ...............
/ 5 نظر / 10 بازدید
سمیرا

سلام .من سعی میکنم این واقعیتارو ندونم چون خیلی راحت ترم .فایده دونستن چیه وقتی نتونی کاری انجام بدی؟! جای تاسف داره

مهدی

سلام آقای گرگ پور خوبید؟ من همون دانشجوی ارشدم که نظرات تندی اما واقعی در وبلاگتون نوشتم و خوشحالم شما اعتقادات و نظرات همه رو درج می کنید واقعا مردم از این اتفاقات خسته شدن به قول سمیرا فایدش چیه وقتی نمی تونیم کاری بکنیم ؟ من می خوام یک انجمن علمی در خرمشهر تشکیل بدم و مقالات علمی زیادی دارم اما من و دوستان فقط با درهای بسته مواجه ایم هیچ طرح علمی در خرمشهر قابل قبول نیست دیروز داشتم در جاده ساحلی خرمشهر قدم میزدم در طول راه یک پسر جون گدایی می کرد و در خیابان دیگه دختر جوان دیگه از من تقاضای پول کرد اول گدایی پیرمردها بود اما در این شهر جوانان دارن تقاضای پول می کنند بنظرم نماینده هم نمی تونه کاری بکنه چرا که وضعیت بحرانی هست و خارج شدن از بحران نیاز به یک کار تیمی متشکل از مدیران و کارشنان و نخبگان و 000 داره که بعید میدونم اجازه بدن تشکیل بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمد

سلام دوست همشهری / من امروز مطلبم را در چند کامنت برای شما می گذارم قضاوت آن به عهدی خود شما و سایر دوستان این سوالی بود که یکی از همشهریان از آقای گلک پرسیده: شنیدیم شما و آقای سواریان و آقای عدنانی قبلا باهم دوست و همکار بوده اید ولی حالا شما با آنها هم رقیب شده اید و بعضا علیه آنها صحبت میکنید. آیا اینکه شما اعلام کرده اید دوستی مال گذشته بوده درست است؟ و آیا هنوز هم با هم دوست هستید ؟ کدامشان را بیشتر قبول دارید؟ ** این سوال از دو نفر دیگر هم پرسیده شده امیدوارم شجاعانه و مردانه جواب دهید. جواب ایشان این بود: اقای سواریان بعد از اینکه بنده این مطلب را خواندم اینگونه پاسخ ایشان را دادم: آقای گلک سلام با توجه به پاسخ شما به یکی از شهروندان مبنی به تایید آقای سواریان به عنوان شخص اصلح برای نمایندگی خرمشهر ، باید متذکر شوم متاسفانه شما پارامتر ها یا نقاط قوت آقای سواریان را ذکر نکرده اید و شاید به دید یک شهروند شما از روی دوستی با ایشان این پاسخ را داده اید لطفا برای آگاهی بیشتر شهروندان نقاط قوت آقای سواریان را نسبت به سایر نامزدها ذکر بفرمایید . ادامه را در کامنت دیگر ارسال می کنم

محمد

ادامه کامنت قبلی: بعد از اینکه این مطلب را برای ایشان به رشته ی تحریر در آوردم ایشان نام فرد مذکور را حذف کردند و به نوشتن این بند در پاسخ به سوال اکتفا نمودند 3- هنوز هم با هم رفیقیم ..قسمت آخر سوال را قبلا گفته ام (گلک) و در پاسخ مطلب من اینگونه گفتند: سلام البته من نگفتم ایشان اصلح است بلکه در اینجا هدفم بیان صداقت خودم در قبال دوستانم بوده است ،و اینکه بعد ازمن ایشان هستند ...تاکید بر این بوده که اگر من کاندیدا نبودم ایشان برای نمایندگی صالح هستند نقطه قوت ایشان این است که من را قبول دارد.( گلک)

محمد

حال تحلیل بنده را بشنوید: لطفا کمی به این مطلبی که نوشتید دقت کنید ببین خودتان چیزی از آن سر در می آورید در جایی گفته اید که (البته من نگفتم ایشان اصلح است ) و درجای دیگر نوشته اید که(اگر من کاندیدا نبودم ایشان برای نمایندگی صالح هستند) یعنی چه؟و در جایی دیگر بیان کردهاید که:(در اینجا هدفم بیان صداقت خودم در قبال دوستانم بوده است) مگر این انتخابات و سرنوشت مردم شهر آزمونی برای ابراز دوستی هاست. و درجای دیگر بیان می کنید که :(نقطه قوت ایشان این است که من را قبول دارد) باز این استدلال شما اصلا علمی و قابل قبول نیست یعنی هر کس که شما را قبول دارد هرچند توان مدیریتی نداشته باشد اصلح و سزاوار کرسی نمایندگی مردم می باشد به نظر من شما باید بعد از گفتن این مطالب از مردم و خدا طلب بخشش نمایید که اینگونه حقوق ایشان را به دوستی های قدیمی می فروشید