نوری:مسئولان مصوبات سفر دوم رئیس جمهور را به اطلاع مردم برسانند

وی اظهار داشت: زمانی که دکتر احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری نهم، بحث سفرهای استانی را مطرح کرد، بسیاری از افراد این کار را غیرممکن می‌دانستند، ولی احمدی نژاد این کار را انجام داد و در دور اول سفرها به بیش از ۶۰۰ شهر کوچک و بزرگ سفر و از نزدیک مشکلات مردم را مورد بررسی قرار داد که این کار بسیار ارزشمندی بود.
امام جمعه خرمشهر ادامه داد: در دور دوم سفرها نیز وزرا و مسئولان ارشد کشور به شهرستان‌ها رفته و با مشکلات و روند اجرای کارها آشنا می‌شوند که این کار هم دارای ارزش زیادی است.
نوری با اشاره به تصویب ۲۷۵ مصوبه برای استان خوزستان تصریح کرد: مسئولان باید مصوبات سفر دوم رئیس جمهور را به اطلاع مردم برسانند، چرا که با این کار بارقه‌های امید در دل مردم زنده خواهد شد.
وی اضافه کرد: اطلاع مردم از مصوبات سفر دوم موجب خواهد شد تا آنها با دقت نظر بیشتری پیگیر انجام این مصوبات باشند و به این وسیله، امکان نظارت همگانی برای مردم به وجود خواهد آمد.
امام جمعه خرمشهر خاطرنشان کرد: رئیس جمهور و هیئت دولت به وعده خود در خصوص سفر به خوزستان و تصویب طرح‌های مورد نیاز استان عمل کرده اند و حالا تحقق این طرح ها و پروژه ها به مردم و مسئولان استانی بستگی دارد تا با هماهنگی و نظارت بهتر روند اجرای مصوبات را تسریع بخشند.

/ 0 نظر / 29 بازدید