بازگشت از سفری خاطره انگیز

سلامی دوباره به همه دوستان

دیروز چهارشنبه پس از حدود 12 روز از خرمشهر برگشتم .

این سفر برای من علاوه بر آشنایی با دوستانی جدید و ملاقات دوستان قدیمی ، دستاوردهای زیادی داشت که در روزهای آینده بطور مفصل به آن خواهم پرداخت . اما در این فرصت لازم میدانم از همه دوستان جدید آقایان  مهدی مرزوق پور  و خانواده  محترمشان - احمد رضا سعید زاده - امیر امانی پور - کربلایی علی ساری - زکریا زرگانی - حمید زنگنه - حامد عطشانی  - سید اسماعیل بحرالعلوم و .... برای همراهی و همکاری شان تقدیر و تشکر کنم .

/ 8 نظر / 41 بازدید
کربلائی علی ساری

سلام برادر مهدی انشاءالله دوباره شما را در خرمشهر ببینیم ولی نگفتید که کجا کار می کنید؟ ازدواج کردید یا نه؟ چندتا بچه دارید؟

کربلائی علی ساری

سلام برادر دوست داشتی به وبم سر بزن و نظرت رو هر جور هست اعلام کن یه نوشته است در مورد مهمان نوازی خرمشهریها

حميد

سلام انشاءالله دوباره شما را در خرمشهر ببینیم و بيشتر در خدمت شما برادر عزيز باشيم ما را سرافراز فرموديد

کربلائی علی ساری

سلام برادر مهدی دو داستان قشنگ ولی تلخ در وبم به نمایش گذاشتم لطفاً دیدن کنید و نظر گرانبهای خود را بدهید

سعید زاده

سلام آقای گرگ پور به امید دیدار مجدد در خرمشهر انشا’الله

مهدی مرزوق پور

با سلام و احترام فراوان به آقای گرگ پور عزیز.. همه فعالیت های انجام شده ، وظیفه اینجانب بوده است و امیدوارم که با همت ما خرمشهری ها و لطف خداوند شهرمان را احیاء کنیم.. پیشاپیش از طرف خودم و سایر دوستان حضور دوباره شما رو به خــــرمـــــشــــــهـــــر خـیر مقدم میگم[گل]

abadanman

سلام حاجی. خوشحالم که از نزدیک زیارتتون کردم. انشاءالله که حضورتان در موطن اصلی تان سرمنشأ خدمات و برکات شایانی برای شهرهای مظلوم خرّمشهر و آبادان شود. به امید دیدار... یا علی.

زکریا زرگانی

سلام من نشست های زیادی داشتم با دوستانی که فعالهای مجازی بودند ، اما نه در خرمشهر... به فال نیک میگیریم و انشالله این شروع سلسه جلسات فعالین عرصه مجازی باشه... نیازی به تشکر نیست آقای گرگ پور ، هر قدمی در راه کوچکترین پیشرفت شهرم بر من واجبه...