تجدید خاطرات قدیمی در عکاسی مترو پل

( سرکار خانم حسین زاده و پدر گرامی ایشان و همچنین خانم بهبودی از عکاسان خبرگزاری مهر که به خرمشهر آمده بودند)

در این نمایشگاه شما شاهد نزدیک به یکصد تصویر از خرمشهر قبل از جنگ می باشید که تعداد بسیاری از آنها مربوط به تیم های ورزشی خرمشهر می باشد . بازدید از این نمایشگاه از دو جهت برایم قابل توجه و تامل بود .

اول _ گردآوری این تصاویر و بازدید روزانه شهروندان خرمشهری که بعضاً با دیدن دوستان و آشنایان خود در تصاویر قدیمی اشک می ریزند و خاطرات قدیمی شان را بازگو می کنند .

دوم - همت عالی بانوی هنرمند خانم حسین زاده که بدون دریافت کوچکترین کمک  و حمایت از نهادها و سازمانهای شهری توانسته است ، نقشی موثر در احیاء خاطرات  و تصاویر خرمشهر قبل از جنگ در میان مردم بومی و غیر بومی شهر داشته باشد . این بانوی هنرمند نیز مانند بسیاری از هنرمندان خرمشهری گلایه های فراوانی از مسئولین مخصوصاً مسئولین فرهنگی شهر داشت و ناامید از بهبود وضعیت شهر بود .

بازدید از این نمایشگاه را به همه عزیزانی که در خرمشهر زندگی می کنند و یا احیاناً سفری به خرمشهر خواهند داشت توصیه می کنم .

/ 7 نظر / 46 بازدید
مهدی مرزوق پور

سلام بر آقای گرگ پور عزیز.. انشاالله در دیدار مجدد از ایشون هم دعوت میکنیم که به ما در پیشرفت خرمشهر کمک کنند.

سعید زاده

باید برنامه ای را برای تشکر وقدردانی از حرکت ایشان ترتیب دهیم ونه صرفا با نام نهاد و یا سازمان خاص! بلکه بنام مردم خرمشهر ...

یاسین بچاری

سلام مهدی جان رسیدن بخیر خوشا بحالتان که خرمشهر بودید و با بچه ها دیداری داشتید . من مدتی است که بعلت کسالت و مشغله کاری و عدم دسترسی به اینترنت کمی از مسائل عقب موندم. بی صبرانه منتظر خواندن گزارش کامل شما از مشاهدات و پیشنهاداتتون هستیم. از عکسی که با بچه های وبلاگ نویس خرمشهری انداخته اید فقط شما قابل شناسایی بودید آنهم از روی عکسی که روی صفحه وبتون گذاشته اید اگه میشه سایر دوستان را معرفی کنید خیلی مشتاقیم دوستانی مثل جناب مرزوق پور و سعید زاده و دمستانی و کربلایی ساری وسایر دوستان را حداقل از روی عکی بشناسیم. منتظر خواند گزارش کارشناسی شما که حتما کارساز و مفید خواهد بود هستیم.

امین

سلام آقای گرگ ژور عزیز خسته نباشید برادر خدا قوت ف از گزارش بسیار خوبتون کمال تشکر را دارم فمن میخواستم به این عکاسی برم اما قسمت نشد برم اما انشالله این سری که اومدم خرمشهر جتمآ میرم داشتم دنبال عکس های قدیمی خرمشخر میگشتم و ژرسو جو میکردم تو مفازه اکبر لودوود چند تا عکس فونبالی از خرمشهر دیدم و ژرس و جو کجا میتونم این عکس ها را تهیه کنم گفت میتونی بری عکاسی مترو پل نزدیک پل قدیم اما آدرس را فراموش کردم

دمستانی

گزارش جالبی بود اطلاع نداشتم ممنون از اطلاع رسانیتون

فرشته ارادی

سلام مامان حالت خوبه دیگه سراغی از ما نیمی گیری بابا ما هنوز دوست داریم اینو حتما بخون

مهدی گرگ پور

در پاسخ به کامنت آقای محمد شریف محمره سلام . متاسفانه از طریق از نشانی ایمیل جنابعالی shahrifmohammareh@yahoo.com امکان ارسال شماره تلفن ممکن نشد. شماره تماس خانم حسین زاده را یادداشت نمائید. 09163345258 موفق باشید