محمدرضا عباسی در کماست !

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان به نقل از سایت همشهری آنلاین، عباسی از رزمندگان دلاوری است که در دوران دفاع مقدس و روزهای پرالتهاب درگیری‌های تن به تن در خرمشهر همراه سایر همرزمانش حماسه‌ها آفرید.

دکتر عباسی تنها فرماندار دوران جنگ در خرمشهر بود که با توجه به شرایط سخت و دشوار جنگ، فرمانداری خرمشهر را احیا کرد و در اداره شهر جنگی خرمشهر نقشی اساسی ایفا کرد.

او هم‌اکنون در بیمارستان کسری به جنگ مرگ رفته است.

از عموم همرزمان ایشان و امت حزب‌الله می‌خواهیم برای سلامتی ایشان در این ایام پربرکت دست به دعا بردارند و شفای عاجل ایشان را از خداوند متعال آرزو کنند.

/ 8 نظر / 16 بازدید
حميد

سلام من ديروز فهميدم و خيلي ناراحت شدم انشاا... شفا پيدا كنند

سيد اسماعيل بحرالعلوميان

سلام - بچه ها نفري بيست صلوات براي سلامتي آقاي دكتر / التماس دعاء يا علي

امیر

دکتر یه مرد واقعیه،برای سلامتی وبهبودش دعا کنید.يا وجيها عندالله اشفعی لنا عندالله-التماس دعا بچه ها.

امیر

دکتر یه مرد واقعیه-دعا کنید زودتر خوب بشه وشفا پیدا کنه.

فریده

با سلام انشالله شفای عاجل از درگاه رب تعالی نصیب ایشان و کلیه بیماران در این روزهای زیبا شود. به نیت ایشان و تمامی بیماران <<امن یجیب ....>>فراموشمان نشود.

fard

با سلام و قبولی طاعات و عبادات شبکه اجتماعی آی وی راه اندازی شد www.ivivi.ir

بارانی

سلام.خدارو شکر یه اس ام اس به خط های محدوده آبادان وخرمشهر رسید که دعا کنیم.ما هم حمد واسه شفای ایشون خوندیم انشالله دوستان اطلاع رسانی کنن

یاسین بچاری

سلام علیکم انشا’الله قبول باشد طاعات و عبادات همه دوستان در این ماه با برکت و عظیم. خبر بیماری دکتر عباسی شدیدا مارا ناراحت ومتالم کرد . برای ایشان بحق این ماه و کرامتش و دعای روزانه ماه مبارک " اللهم اشف کل مریض " از درگاه ایزد منان شفای عاجل خواستاریم. ایشان از دوستان و هم دانشگاهی دوران دانشجویی مقطع کارشناسی دانشگاه شهیدچمران ( جندی شاپور سابق ) بنده هستند انسانی شریف و متدین و انقلابی و دلسوز و عاشق خدمت به مردم خرمشهر ند و از جانبازان و رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس هستند. مجددا برای ایشان از خداوند کریم در این ماه کریم شفای عاجل میطلبیم. . همه با هم دست دعا بالا میبریم : اللهم اشف کل مریض . اللهم اشف کل مریض .اللهم اشف کل مریض خصوصا مریضنا المنظور انک انت السمیع و مجیب الدعا.