آیا رئیس جمهور به خرمشهر خواهد آمد؟

سوم خرداد ماه هر سال ، یادآور یکی از افتخارات کشور ما در دوران دفاع مقدس است که برای همیشه نام و یاد آن برای ملت ما جاویدان خواهد ماند . فتح خرمشهر یک لطف الهی بود و می بایست قدر این موهبت الهی را دانست . پس از فتح خرمشهر ، هر ساله و همزمان با سوم خرداد ماه  مراسم باشکوهی در جای جای کشور پهناور اسلامی ایران برگزار می شود و مردم غیرتمند ایران اسلامی خاطره رشادت و جانفشانی رزمندگان اسلام که در فتح خرمشهر خوش درخشیدند را گرامی میدارند .

در این میان ، از سالهای گذشته حضور رئیس جمهور بعنوان عالیترین مقام اجرایی کشور در برنامه گرامیداشت سوم خرداد و فتح خرمشهر یکی از اصلی ترین برنامه ها پیش بینی شده است و رئیس جمهور با حضور  هر چند کوتاه مدت خود  در خرمشهر  به این شهر و مسائل و مشکلات عظیم  آن پرداخته و تصمیماتی را اتخاذ می کند .

 در سال گذشته رئیس جمهور  زحمت عزیمت به منطقه را به خود داد و برای افتتاح یکی از قسمتهای پالایشگاه آبادان به این شهر سفر کرد اما مردم خرمشهر را چشم انتظار خود گذاشت و  به دلایلی که برای بنده غیرمعلوم است سنت شکنی کرد و اساساً حتی برنامه ای که با حضور یکی از مسئولان ارشد کشوری باشد در خرمشهر برگزار نشد .

به نظر می رسد یکی از دلایل عدم حضور رئیس جمهور به خرمشهر ؛ عملی نشدن وعده ای بود که ایشان در دوم خرداد سال 88 و همزمان با ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با حضور در خرمشهر به مردم مظلوم این شهر داد و پس از شنیدن صدای نارضایتی مردم خرمشهر از عملکرد مسئولان و وضعیت شهر صراحتاً گفت " من شخصاً مسئولیت فرمانداری خرمشهر را بدست خواهم گرفت و مشکلات را با کمک هم حل خواهیم کرد " انتخابات ریاست جمهوری با پیروزی احمدی نژآد پایان یافت اما هیچگاه این وعده آقای احمدی نژاد تحقق نیافت و مردمی که با شنیدن این تصمیم رئیس جمهور اشک شوق در چشمانشان حلقه زده بود  و  اینده شهر و فرزندانشان را  درخشان می دیدند ،  اکنون به گونه ای دیگر به رئیس جمهور و خلف وعده ایشان نگاه می کنند .

بهر صورت هنوز دو سه سالی فرصت برای تحقق این وعده رئیس جمهور باقیست و اگر این وعده عملی شود یقیناً خرمشهر به خرمشهر تبدیل خواهد شد .

آیا امسال رئیس جمهور به خرمشهر خواهد آمد ؟

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فدایی شهر..

دفعه قبلی که دکتراومد قرار بود فرماندار خرمشهر بشه البته با حفظ سمت قبلیش که ریاستن جمهوری هست..! اما فرماندار که نشد هیــــــــچ ، طرح آب رسانی کوثر هم که آقای فرماندار اومدن افتتاح کردن تنها واسه 43 دقیقه درست کار کرد و بعدش همون آب شوری که تو لوله ها هم بود تا چند روزی قطع شد!!( به علت جبران وجود آب شیرین 43 دقیقه ای) یه دفعه هم قدم رنجه کردن پارسال تشریف آوردن طرح تولید بنزین چند هزار لیتری در پالایشگاه رو افتتاح کنند که....!!!!! بنده خدا هم که نیتش خیره ولی خب اتفاقه دیگه.. پیش میاد..!!!! پس یه خواهشی که دارم از رییس جمهور منتخب از همین سنگر اعلام میکنم آقای دکتر!! : همین که ترکشای خیرو برکتت از دور بهمون میخوره راضی هستیم!! تو رو خدا نیا که گلوله توپ دم گوشمون شلیک بشه!! اگه شهرمون نیمه ویرونه اس ، با تشریف فرمایی 2 ساعته حضرت عالی آوار رو سرمون خراب میشه! که البته با این حرکت خیال خیلی ها رو راحت میکنی که دیگه کسی مث ما ها نیاد از این منکرات تو رسانه جمعی بنویسه..! همه برای نیامدن دکتر در سوم خرداد به خرمشهر برای حفظ شهرمان و جانمان دعا کنیم!!

گلک

سلام تا حالا چه خیری به مردم خرمشهر رسونده به امسال اگر بیاد ! میخواد برسونه! از خدا بهتر از اینها را برای خرمشهر بخواهید شبهای بزرگ رجب المرجب شبهای درخواستهای بزرگ است[گل]

رضا

می خوام نیاد اومدنش چه سودی داشت که نه آمدنش داشته باشه

شفیق

سلام با مطلب جدید به روزم

عبود دلاور

نیاد سنگینتره اون موقع برا رای اوردن اون حرف رو زد . ما عربا یه ضرب المثل داریم که میگه ((( حچی اللیل یمحی النهار ))) یعنی حرفی که شب زده میشه رو ، روز پاک میکنه

bahar

سلام . اومدن و نیومدنش هیچ تفاوتی باهم ندارن پس نیاد سنگین تره[ابرو]

مهدوی

سلام امروز اکثر سایتهای لینکتان را را دیدم بعضی ها را بهتر است خذف کنی مثل عدنانی سواریان شریبی اینها سواد نوشتن نداشته و ندارن و فقط برای انتخابات عده ای را پول دادن برایشان بنویسند و بیخودی لینکها را شلوغ کرده ای یبار چک کن بیخودی ها را حذف کن