به بهانه برگزاری کنگره ملی سرداران و امیران شهید و شهدای خرمشهر

برگزاری کنگره ملی سرداران و امیران شهید و شهدای خرمشهر فرصت مناسبی است تا خرمشهر در روزهای قبل و بعد از سوم خرداد ماه بیشتر در رسانه ها و مطبوعات به گوش و چشم آید و چه خوب است اگر  همراه با تجلیل از  سرداران و امیران شهید و شهدای گمنام خرمشهر  از مردم غیور خرمشهر  نیز  که مظلومانه با وجود گذشت چندین سال از پایان جنگ در شهر  زندگی می کنند و  از فرهنگ و موجودیت خود در برابر ظلم هایی که به شهر و مردمش شده دفاع می کنند تجلیل شود .

بدون شک هم می بایست به خوبی از عهده تجلیل از شهدای خرمشهر برآئیم و هم از پس قدردانی از مردم شهری که هنوز به " خرم شهر  " دست نیافته اند . در بین شهدایی که در این کنگره از آنان تجلیل خواهد شد  نام  هفت فرمانده شهید و دلاور سپاه خرمشهر قرار دارد و در بین این هفت شهید ، نام  محمد جهان آرا برای همه مردم ایران نامی آشنا و جاویدان است  .

روی سخن من با مسئولین است . از رئیس جمهوری که  در آستانه  انتخابات ریاست جمهوری در سال 88  در مقابل دوربین ها و مردمی که برای  گله و شکایت از وضعیت شهر و زندگی خود اجتماع کرده بودند ، قول داد خود شخصاً فرماندار خرمشهر شود  تا  روند حل مشکلات شتاب بیشتری بگیرد تا همان نماینده شهر و  برخی خرده مسئولانی  که در شهرند  و بی توجه به درد و رنج مردم میز ریاست را محکم چسبیده  اند و  .....  

آی آقایان قطعاً از وضعیت شهر و مردمش خبر دارید تو را خدا اگر وجدان دارید و به آخرت اعتقاد دارید تا فرصتی هست به داد مردم خرمشهر برسید ، شاید پاسخی برای امثال شهید جهان آراء داشته باشید و اگر به هر دلیل نمی توانید در این زمینه حرکتی انجام دهید ، لااقل فرصت و موقعیت را به دیگرانی که می توانند گره ای از کلاف سر در گم مشکلات مردم باز کنند ، واگذار کنید .

/ 4 نظر / 31 بازدید
abadanman

سلام بر شهیدان... . . . و سلام بر «سردار شهید علیرضا گرگ پور» فرماندهء دلاور آتشبار توپخانهء تیپ 64 الحدید. خونین شده خرّمشهر! خونین شده آبادان! از خون جوانانش! تا باز شود «خرّم» با: «همّت مردانه»... (مرثیه از حاج غلامعلی کویتی پور)

یاسین بچاری

جناب آقای مهدی گرگ پور با سلام و آرزوی موفقیت برای شما در ایام حضورتان در این کنگره . نثار شادی روح اخوی شهیدتان شهید گرگ پور و کلیه شهدی اسلام الفاتحه مع الصلواه.

کربلائی علی ساری

سلام وبلاگ جدید درست و ثبت کردم به نام ویرانشهر که مسائل روز و قدیم خرمشهر رو در این وب منتقد می بینید. حتماً سری به ای وبلاگ بزنید چون به در خواست شما اینکار را کردم که گفتید در مورد مسائل خرمشهر بنویس ترجیح دادم مسائل خرمشهر در وبلاگی جدا گانه از نسیم تشیع باشد. یا علی مدد بی حدوعدد

دمستانی

لطف دارید به امید خدا درخدمت شما خواهم بود و استفاده خواهم کرد