شهردار جدید خرمشهر:چشم انداز توسعه شهری خرمشهر ارائه می‌شود

شهردار خرمشهر گفت: ارائه برنامه چشم انداز توسعه شهری بر اساس جدول زمان بندی شده از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری خرمشهر خواهد بود.
جبار سالم پور امروز در گفتگو با فارس در خرمشهر افزود: شهرداری خرمشهر دارای مشکلات زیادی از قبیل بدهی ۱۵ میلیاردی، تأخیر درپرداخت حقوق پرسنل و مسائل مربوط به نیروی انسانی است که مهم ترین علل آن جوابگو نبودن منابع اختصاص یافته به شهرداری با مخارج آن است.
وی اظهار داشت: برای حل مشکلات موجود در شهرداری، سه برنامه کوتاه، میان و بلند مدت را مد نظر داریم.
شهردار خرمشهر ادامه داد: در برنامه کوتاه مدت رسیدگی به مسائل مالی، اداری و فرهنگی شهر و همچنین مسائل ریز عمرانی و ترمیم نوارهای حفاری، رسیدگی و ساماندهی پرسنل و آموزش آنها برای انجام بهتر وظایفشان انجام خواهد شد.
سالم پور به سازی فضای سبز خرمشهر و وضعیت آب خام فضاهای سبز، جذب اعتبارات عمرانی لازم و ایجاد منابع در آمدی جدید و پایدار برای عمران شهر را از مهم ترین برنامه‌های میان مدت شهرداری برشمرد.
شهردار خرمشهر اضافه کرد: برای پیشرفت سریعتر کارها و خارج شدن از روز مرگی در انجام امور، نیاز به یک برنامه مدون چشم انداز شهری بسیار واجب و ضروری است تا کارها مطابق زمان بندی و اولویت انجام شود لذا ارائه برنامه مدون چشم انداز شهری از مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده در برنامه بلند مدت است.
وی در پایان گفت: سایت اینترنتی شهرداری نیز راه اندازی می‌شود و از کلیه مردم، مسئولان و دلسوزان شهر می‌خواهیم نظرات و ایده‌های جدید خود را از طریق این سایت با کارکنان شهرداری در میان بگذارند تا بتوانیم با عنایت خداوند و کمک مردم و مسئولان شهر و استان وظیفه اصلی خود که خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم است را به خوبی انجام دهیم.

/ 0 نظر / 8 بازدید