شهردار خرمشهر بازداشت شد

شهردار و دو عضو شورای شهر خرمشهر توسط ماموران امنیتی بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، ماموران امنیتی، شهردار خرمشهر و رئیس سابق شورای این شهر را به دلیل مسائل مالی بازداشت کردند.

هنوز جزئیات پرونده مالی شهردار و عضو شورای اسلامی شهر خرمشهر اعلام نشده است.

قرار است به زودی دستگاه قضایی به پرونده این دو متهم رسیدگی کند.

یک عضو دیگر شورای شهر خرمشهر نیز عصر امروز به دلیل مسائل اخلاقی در آبادان توسط ماموران نیروی انتظامی بازداشت شد.

این عضو شورا هم‌اکنون برای رسیدگی به این پرونده اخلاقی خود در بازداشت پلیس قرار دارد.
خبرهای تکمیلی متعاقباً مخابره می‌شود.

...................

یکی به من بگه در خرمشهر چه خبره ؟

بخدا  دارم  شاخ درمیارم ..........شهردار و رئس شورای خرمشهر  بخاطر مسائل مالی و یک عضو شورا بخاطر مسائل اخلاقی ......آیا این  نتیجه انتخاب نادرست مردم و رای دادن به افرادی که هیچ شناختی از آنان ندارند نیست . 

این عده در مقابل خون شهدای خرمشهر ، از کودکان  چند روزه ای که در اوائل جنگ به خون غلطیدند  و زنان و مردان دیگری که مظلومانه به شهادت رسیدند ، از بهنام محمدی از بهروز مرادی از محمد جهان آرا و ....... چه جوابی دارند ؟

/ 18 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعیده پاپی

ممنون که از شهر مظلوم و در حال ویران ما مینویسید ولی من بر عکس شما فکر میکنم همایش فاتحان کار بیهوده ای و فقط خرج الکی چون همایشی که بد از 4سال هیچ کاری از پیش نبره در راه ابادانی شهر به هیچ دردی نمیخره

حميد

سلام امروز 7 آذر ماه است و ديروز بعد از ظهر خبر دار شدم كه بچه هاي اتاق بازرگاني را هم بازداشت كردن احتمال ميدم 100 ميليارد اختلاس باشدو فكر كنم فرماندار هم گرفته باشند بنظر شما چه كار بايد كرد من هر وقت مقام معظم رهبري را ميبينم آرامش خاصي پيدا ميكنم و خشمم آرام ميشود .

حميد

سلام منابع موثق از دستگیری چند ساعته فرزند یکی از نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خبر دادند به گزارش همراهان نیوز به نقل از بولتن در خرمشهر، این گزارش حاکی است فرزند نماینده… به دلیل فساد اخلاقی بازداشت شده بود که با دخالت پدرش ساعتی بعد آزاد شد. این منابع گزارش می دهند: فرزند نماینده …. در مجلس در یک ارتباط نامشروع باعث باردار شدن یک دوشیزه در این شهر شده است و برای خلاصی از این مشکل به این خانوم مذکور ۲۰۰ میلیون تومان چک داده است. این موضوع از چند ماه پیش در این شهر به صورت شایعه به گوش می رسید. اکنون با اعلام خبر بازداشت فرد مذکور، این موضوع برای مردم علنی تر شده است. این وضعیت در حالی روی می دهد که تعدادی از همراهان این نماینده مجلس که عضو شورای شهر نیز بوده اند به دلیل جرایم مالی در چند ماه گذشته بازداشت شده اند این گزارش می افزاید دو سال پیش نیز داماد این نماینده مجلس به دلیل عدم پرداخت وام میلیاردی خود به بانک صادرات بازداشت شده بود که با دخالت پدر زنش از زندان آزاد شد. لازم به ذکر است جو بسیار نامطلوبی در خصوص عملکرد این نماینده در سال های اخیر در این شهر حاکم شده است. اگر چه

حميد

منابع موثق از دستگیری چند ساعته فرزند یکی از نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خبر دادند به گزارش همراهان نیوز به نقل از بولتن در خرمشهر، این گزارش حاکی است فرزند نماینده… به دلیل فساد اخلاقی بازداشت شده بود که با دخالت پدرش ساعتی بعد آزاد شد. این منابع گزارش می دهند: فرزند نماینده …. در مجلس در یک ارتباط نامشروع باعث باردار شدن یک دوشیزه در این شهر شده است و برای خلاصی از این مشکل به این خانوم مذکور ۲۰۰ میلیون تومان چک داده است. این موضوع از چند ماه پیش در این شهر به صورت شایعه به گوش می رسید. اکنون با اعلام خبر بازداشت فرد مذکور، این موضوع برای مردم علنی تر شده است. این وضعیت در حالی روی می دهد که تعدادی از همراهان این نماینده مجلس که عضو شورای شهر نیز بوده اند به دلیل جرایم مالی در چند ماه گذشته بازداشت شده اند این گزارش می افزاید دو سال پیش نیز داماد این نماینده مجلس به دلیل عدم پرداخت وام میلیاردی خود به بانک صادرات بازداشت شده بود که با دخالت پدر زنش از زندان آزاد شد.

حميد

لازم به ذکر است جو بسیار نامطلوبی در خصوص عملکرد این نماینده در سال های اخیر در این شهر حاکم شده است. اگر چه سایت بولتن نیوز، وارد شدن به حوزه خصوصی و عملکرد اشخاص به خصوص فرزندان این نماینده را درست نمی داند و به همین خاطر نام شهر، نام نماینده و نام فرد مورد نظر را انتشار نمی دهد، اما لازم است یاد آور شویم که افرادی مانند نمایندگان مجلس، الگوی مردم و مورد توجه افکار عمومی هستند و در نتیجه باید دقت و توجه بیشتری به اصول اخلاقی، رفتاری و عملکرد کاری و زندگی شخصی مطابق با قانون داشته باشند.زیرا آنها از امکان استفاده از فرصت ها و امکانات بیت المال و ارتباط با نهادها و مسوولین برخوردارند و به همین اندازه هر گونه خطای آنها مورد توجه افکار عمومی است

حميد

براین اساس ضمن پوزش از نمایندگان استان خوزستان و مردم شریف و ارزشمند این استان، از باب تذکر و توصیه به مسوولان کشور به انتشار این خبر در این حد اقدام کردیم و امید است که در آستانه انتخابات مجلس، کسانی که قصد خدمت به مردم را دارند در رعایت ضوابط اخلاق کاری و زندگی، دقت کنند و حتی توصیه به رعایت مستحبات داشته باشند تا الگوسازی برای مردم دچار خدشه نشود و از فرصت مسوولیتی که به عهده دارند برای آزادی خطاکاران حتی اگر فرزند و داماد آنها باشداستفاده نکنند.

حميد

زیرا مردم این حق را دارند که از مسوولین بخواهند که الگوی دیگران باشند و دچار خطا و لغزش کمتری شوند و اگر وابستگان آنها دچار خطا شدند با بقیه مردم در برابر قانون برابر باشند و برای آزادی زودهنگام آنها اقدام نکنند ودر مورد اخبار این موضوع اطلاع رسانی دقیق داشته باشند و از شایعات مختلف که اثر تخریبی خواهد داشت پرهیز کنند.

ناصر گلک

سلام متوجه شدم/ حدسم هم خیلی غلط نبود چون از دونفری که نشناختم یکیش شما بودید

رعد

اقای ناصر گلگ تو بهتره به فکر ستاد انتخاباتی خودت باشی[قهر][قهر]