تعبیر خواب مخصوص کاندیداهای نمایندگی مجلس ( طنز )

1-اگر خواب دیدید فیلی بر پشت شما سوار شده است و شما نمی توانید کمرتان را راست کنید، تعبیرش آن است که کمرتان در آینده زیر بار سنگین مسئولیت ها خواهد شکست، به شما پیشنهاد می کنیم با این روحیه ظریفتان هر چه سریعتر از کاندیداتوری استعفا دهید!

 ۲-اگر خواب دیدید در زیر آوار مانده اید و یک سگ زنده یاب شما را پیدا کرده و در حال تکه پاره کردن شماست، تعبیرش آن است که نه تنها در انتخابات موفق نمی شوید بلکه به خاطر هزینه های انتخابات یه عالمه بدهی هم بالا می آورید، آن سگ هم احتمالاً یکی از طلبکاران شماست که به نحو خاصی(!) حال شما را اخذ می کند!

 ۳-اگر خواب دیدید در سر کوچه یک کشتی گیر شما را ضربه فنی کرد و در ته کوچه یک کاراته باز شما را ناک اوت کرد، تعبیرش این است که نمی توانید با هیچکدام از احزاب ائتلاف کنید!

 ۴-اگر خواب دیدید که «سیزده بدر» است و شما در وسط یک فلکه نشسته اید و چای می خورید، تعبیرش این است که دور می خورید!

 ۵- اگر خواب دیدید در کره مریخ هستید و مردم را از آن بالا بالاها خیلی کوچک می بینید، تعبیرش این است که در یک « لپ لپ» جایزه سفر به کره ماه را خواهید برد!

 ۶-اگر خواب دیدید که دارید خواب می بینید، تعبیرش این است که مگر خواب ببینید که در انتخابات رای بیآورید!

/ 15 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمیرا

سلام آقا مهدی بابا من نمیتونم نظره پیچیده بدم . منو عفو بفرمایید [نیشخند] ما مثله شما پر نیستیم

ستاد انتخابات ناصر گلک

دوست بزرگوارم سلام : آدرس ستاد انتخاباتی ناصر گلک : خیابان فردوسی - بالاتر از آموزش و پرورش - جنب ساختمان ملک نیا

آرش

من که تا الان رای ندادم و از این به بعدم به خودم خیانت نمیکنم که رای بدم اگرم احیانا خواستم رای بدم مینویسم کریستین رونالدو همه کاندیدا مثل همن هیچکدوم کاری نمیکنن منم اگه نماینده شم باز فقط به فکر خودمم موفق باشید

یاسین

سلام به دوستان خرمشهری باز هم تکرار میکنم که فقط خرمشهریهای اصیل و بومی که همین حالا تو خرمشهر زندگی میکنند میتونن خرمشهرو بسازن نباید امیدی داشته باشیم به خرمشهرنماهای میراث خوار منظورم اون کسانی که زمان طاغوت از استانهای دیگر برای اشتغال و ثروت اندوزی اومدند خرمشهر چند سالی ساکن شدند و همین که جنگ شد روز اول رفتند تو ویلاها و برجهاشون تو تهران و کلان شهرهای ایران و نه یادی از خرمشهر میکنند و نه دلشان برای خرمشهر میسوزد و نه قصد برگشت به خرمشهرو دارند . اونا خرمشهری نیسیتند و امیدی بهشون نیست .خرمشهری واقعی کسی است که تو خرمشهر داره زجر میکشه و دبه آب پرمیکند و کپسول گاز رو دوش میکشه و منتظره که خرمشهر آباد بشه چون به شهرش عشق می ورزد. خرمشهری واقعی کسی است که تو این27سال هر ماه محرم میاید و تو چهل متری و مسجد جامع سنج و دمام میزنه و اشک میریزه باید همت کنیم و دانشجوهای خرمشهری را تو همه دانشگاه های ایران پیدا کنیم از اونها کمک بخواهیم وفراخوان بدهیم برای یا علی گفتن جهت آبادانی و سرافرازی خرمشهر قهرمان و مظلوم که بقول حضرت امام ره خدا آزادش کرد ممد نبودی ببینی شهر آزاد گشته ولی فراموش شده و محروم است .

احمد

سلام به روز شدم کوکا[گل]

یاسین

سلام قصدم ایجاد محدودیت نیست ولی باید قبول کنیم که از اون به اصطلاح خرمشهری که 27 ساله دلش هوای خرمشهر نکرده و اصلا هم براش مهم نیست چه بلایی سر ساکنین خرمشهر آمده نباید امید کمک و همیاری داشته باشیم. حرف من اینه که خرمشهریها باید پیش قراول این حرکت باشند. من خودم بعلت شرایط شغلی متاسفانه فعلا ساکن خرمشهر نیستم و لی قلبم بیاد خرمشهر میتپد هر روز و هر لحظه بیاد خرمشهرم احالا هم تو این روزهای انتخاباتی مسئولیت و رسالت ما مضاعف شده است ‘باید برای حوزه خرمشهر در محلس فرد اصلح را به مردم معرفی کنیم بدور ار تعصبات قومی و فامیلی و رقیق بازی .آقای گرک پور باید تو همین وبلاگتون وتو همین چند روز باقیمانده مردم را به صراحت از عواقب انتخاب احساسی و فبیله ای و معامله ای آگاه کنیم تا دچار عواقب ناشی از عمده انتخابات قبلی خرمشهر نشویم عواقبی که هم من و هم شما و هم خوانندگان محترم خرمشهری میدانند که چیست. استمرار محرومیت شهرستانهایی مثل خرمشهر که بالقوه کلیه شرایط پیشرفت و پتانسیل آبادانی و ترقی را دارند ناشی از بی کفایتی و وامداری نماینده منتخب آن شهر به اضافه سکوت و بی تفاوتی مردم خصوصا روشنفکران آن شهرست.پس یا علی

ستاد انتخابات ناصر گلک

آقا مهدی سلام . فیلم انتخاباتی آقای گلک بروی وبلاگ قرار گرفته است www.golaknaser.blogfa.com

احمد

سلام حسین فخری از کاندیداتوری عدنانی حمایت کرده. من ترسیدم این خبر رو انعکاس بدم.شاید حمایت یک جانبه تلقی بشه. شما چی میگی؟

یاسین

من از همه کاندیداهای تایید صلاحیت شده خرمشهر عاجزانه میخواهم در راستای فلسفه وحودی کاندید شدنشان که همان خدمت به مردم محروم خرمشهراست بیایند تو این چند روز باقی مانده به انتخابات بشینند دور هم ( هر یازده نفرشان ) و خالصانه و مخلصانه بدور از هر ..... از بین خودشان یک یا دو و حداکثر سه نفر را که اتفاق خواهند کرد اصلح تر و مقید ترند را به اجماع انتخاب کنند و بقیه به نفعشان کنار بروند تا تکلیف مردم روشن شود و از تشتت و پراکندگی آرا, ناشی از حساسیت ها و تمایلات فامیلی و قومی کاسته شود. فکر کنم این تنها راه و تنها فرصتی است که با ایثار و از خودگذشتگی مسیر انتخاب نماینده صالح و دلسوز و لایق میسر خواهد شد ( البته اگر نفسانیات اجازه دهد ) در غیر اینصورت با توجه به ترکیب قومی - عشیره ای و فرهنگی جمعیت خرمشهر و انتساب یازده کاندیدای محترم فعلی با توجه به شعارهای انتخاباتی و ترکیب تجمع افراد و حامیان در ستادهای انتخاباتی کاندیداها ی محترم در چند روز گذشته و نیز مطالعه و بررسی جو انتخاباتی طی سه دهه انتخابات قبلی خرمشهر ( و شهرهای مشابه به لحاظ ترکیب جمعیت ) نمیتوان به نتیجه مورد دلخواه قاطبه مردم خوشبین بود.یاعلی

فاطیما

سلام دوست عزیز. توی شهر خرمشهر تجربه ثابت کرده که کسایی که فقط از خرمشهر اسم تولد تو شناسنامه شون رو دیدن به درد این شهر نمیخورن کسایی که بعد از چندین سال که معلوم نیست کجا بوده یهو میاد و به اصطلاح خودش دنبال تغییر و تحول و پیشرفت شهره نمیتونه دل بکنه از اون زندگی که یه عمر داشته میره و پایتخت نشین میشه و حاجی حاجی مکه. دیگه سالی به 12 ماه اینجا ها پیداش نمیشه . درست بر عکسش کسی که تمام سختی ها و کمبودهای شهر رو دیده و با درد و رنج یه خرمشهری آشناست به مراتب دلسوز تر ه و احساس دین میکنه. وبلاگ قشنگی داری .خوشحال میشم به منم سر بزنی