حضور در جمع وبلاگنویسان فعال خرمشهری

حضور در جمع دوستان خرمشهری که در فضای مجازی با آنان آشنا شدم ، فرصت مغتنمی بود که بی نهایت مورد استفاده من قرار گرفت . یکشنبه شب در نشستی که در محل ستاد یادواره شهدای خرمشهر و به همت آقایان مرزوق پور و سعید زاده برگزار شد ، حاضرین به مسائل و مشکلات خرمشهر و ضرورت پرداختن به حل مشکلات شهر پرداختند و بالاتفاق نسبت به آینده ای که شهر و شهروندان با آنان روبرو  می باشند اظهار نگرانی نمودند .

دوستان معتقد بودند می بایست فضای فعالیت مجازی را به سطح شهر هدایت کنند و توقع داشتند مسئولین نیز در این زمینه مشارکت داشته باشند و از راهکارهای ارائه شده توسط مردم و تخبگان حمایت کنند .

در این جلسه دوستان توافق نمودند در اولین هفته خرداد ماه سالجاری که مصادف با ایام سالروز آزادسازی خرمشهر است نشست مجددی داشته باشند و پیشنهادات و راهکارهای خود را جهت توسعه موضوع وبلاگ نویسی در میان جوانان علاقمند خرمشهری مطرح نمایند .

من نیز معتقد هستم توسعه موضوع وبلاگ نویسی برای جوانان عزیز خرمشهری می تواند یک شروع خوب برای سهیم شدن آنان در پیگیری و حل مسائل و مشکلات خرمشهر باشد . وبلاگ نویسی در فضای مجازی علاوه بر آشنایی با اطلاعات و اخبار پیرامون ما ، می تواند نگاه هر کدام از ما را به موضوعات مختلف به آنچه تا قبل از آن اطلاعی نداشته ایم متفاوت نشان دهد .

قرار بعدی ما که توسط آقایان مرزوق پور و سعید زاده  هماهنگ خواهد شد در هفته اول خرداد ماه و خرمشهر می باشد و یکی از مهمترین برنامه های وبلاگ نویسان خرمشهری حضور در کنگره ملی سرداران و شهدای خرمشهر می باشد .

/ 5 نظر / 108 بازدید
سعید زاده

باعرض سلام وخسته نباشید! جناب گرگ پور انشاءالله بتوانیم در کنار حضور گرم شما حرکتی مثبت و مستمر را شاهد باشیم!

یاسین

سلام مهدی جان رسیدن به خیر مدتی است که از شما بی خبرم و این ناشی از یک کمی کسالت جسمی و ومشغله کاری و دوری از اینترنت بودو بخدا دلم له له میزد که مطالب و گزارشتون را از خرمشهر بخونم. از اینکه دوستان دلسوز و خونگرم خرمشهری را ملاقات کرده اید خوشا بحالتان من که حسودیم شد. بی صبرانه منتظر خواندن گزارش شما درمورد اقدامات بایسته و مشاهداتتان هستیم . دوست شما یاسین بچاری

زکریا زرگانی

یا سلام ، به امید بیداری همشهریان در فضای مجازی و حضور گرمتر مابقی فعالین... یا علی

دمستانی

خیلی دوست داشتم ازنزدیک شمارو دیدارکنم ولی متاسفانه نشد به امید خدااگرقابل بدونین من هم درکنرشما هستم

یک خرمشهری

این امین غریبی مگه خونه اش توی اصفهان نیست؟ چرا خودش هی قاطی خرمشهری ها می کنه هههههههه یک زمانی بچه مولوی بود الان دیگه اصفهانی شده