از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
حضور در جمع وبلاگنویسان فعال خرمشهری
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ٩:۱٢ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

نزدیک به دو هفته ای هست که از خرمشهر برگشته ام و متاسفانه علیرغم قولی که داده بودم به دلیل مشغله فراوان شغلی هنوز موفق نشده ام گزارشی از سفر و نظرم درباره مسائل مختلف را که در این سفر با آن مواجه بودم بنویسم . اما از امروز عزم خود را جزم کرده ام تا در پست های مجزا به  15 سوژه ای که نتیجه این سفر می باشد بپردازم .

در تصویر بالا از سمت راست :‌ آقایان امیر امانی پور - احمدرضا سعید زاده - کربلایی علی ساری - امین غریبی - مهدی مرزوق پور - حامد عطشانی - مهدی گرگ پور - حسین گرگ پور و دوست قدیمی که پس از نزدیک به 30 سال ایشان را ملاقات نمودم جناب آقای مهدی کشوری مسئول یادمان شلمچه و از سرداران مقاومت و دفاع مقدس در خرمشهر  و نفر آخر آقای حمید زنگنه حضور دارند . تصویر توسط آقای زکریا زرگانی گرفته شده است .


حضور در جمع دوستان خرمشهری که در فضای مجازی با آنان آشنا شدم ، فرصت مغتنمی بود که بی نهایت مورد استفاده من قرار گرفت . یکشنبه شب در نشستی که در محل ستاد یادواره شهدای خرمشهر و به همت آقایان مرزوق پور و سعید زاده برگزار شد ، حاضرین به مسائل و مشکلات خرمشهر و ضرورت پرداختن به حل مشکلات شهر پرداختند و بالاتفاق نسبت به آینده ای که شهر و شهروندان با آنان روبرو  می باشند اظهار نگرانی نمودند .

دوستان معتقد بودند می بایست فضای فعالیت مجازی را به سطح شهر هدایت کنند و توقع داشتند مسئولین نیز در این زمینه مشارکت داشته باشند و از راهکارهای ارائه شده توسط مردم و تخبگان حمایت کنند .

در این جلسه دوستان توافق نمودند در اولین هفته خرداد ماه سالجاری که مصادف با ایام سالروز آزادسازی خرمشهر است نشست مجددی داشته باشند و پیشنهادات و راهکارهای خود را جهت توسعه موضوع وبلاگ نویسی در میان جوانان علاقمند خرمشهری مطرح نمایند .

من نیز معتقد هستم توسعه موضوع وبلاگ نویسی برای جوانان عزیز خرمشهری می تواند یک شروع خوب برای سهیم شدن آنان در پیگیری و حل مسائل و مشکلات خرمشهر باشد . وبلاگ نویسی در فضای مجازی علاوه بر آشنایی با اطلاعات و اخبار پیرامون ما ، می تواند نگاه هر کدام از ما را به موضوعات مختلف به آنچه تا قبل از آن اطلاعی نداشته ایم متفاوت نشان دهد .

قرار بعدی ما که توسط آقایان مرزوق پور و سعید زاده  هماهنگ خواهد شد در هفته اول خرداد ماه و خرمشهر می باشد و یکی از مهمترین برنامه های وبلاگ نویسان خرمشهری حضور در کنگره ملی سرداران و شهدای خرمشهر می باشد .