از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
محل درج نشانی وبلاگ بچه های خرمشهر در سراسر دنیا
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ٧:۱٥ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٢ شهریور ۱۳٩۱
 

دوستان عزیز و مخصوصاً خرمشهری های داخل و خارج خرمشهر

لطفاً روی "  ادامه مطلب "  کلیک کنید . . .


برای ثبت و متمرکز نمودن فعالیت بچه های خرمشهری در دنیای مجازی با همکاری شما عزیزان ، بدنبال شناسایی و معرفی وبلاگ بچه های خرمشهر هستم . لطفاً اگر وبلاگ دارید در قسمت نظرات علاوه بر درج اسم و فامیل خود نشانی وبلاگ را هم بنویسید تا دیگران هم مطلع شوند و در صورت امکان خلاصه ای از موضوع وبلاگ را نیز مرقوم نمائید .

این پست اختصاص به معرفی وبلاگ بچه های خرمشهر خواهد داشت و انشالله در صورت استقبال شما عزیزان یک وبلاگ راه اندازی خواهیم کرد که همه دوستان در  نوشتن مطالب آن بدون محدویت سهیم باشند .

ضمناً توصیه می کنم با بقیه خرمشهری های عزیز که دسترسی به اینترنت دارند صحبت کنید و آنها را متقاعد کنید تا در این تشکل اینترنتی با هدف نجات و کمک به خرمشهر حضور پیدا کنند و با راه اندازی یک وبلاگ بنام خود ،  به خیل افرادی که در این جبهه و نهضت حضور دارند بپیوندند . این افراد فرقی نمیکنه اصالتاً از چه شهری باشند و .... مهم اینه که دلشون برای خرمشهر بسوزه و نگران وضعیت امروز و فردای خرمشهر باشند .

در پایان به اطلاع میرساند این پست همیشه در صفحه اول این وبلاگ بعنوان یکی از 5 پست صفحه اول قرار داشته و به راحتی قابل دسترس خواهد بود .

با تشکر - مهدی گرگ پور

ممنون از توجه شما