از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
قابل توجه همه دوستان عزیز خرمشهری
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ۸:٠٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۳٩٠
 

با سلام و احترام به همه شما عزیزان

اطلاع دارید که روند برگزاری انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی در خرمشهر با حاشیه هایی همراه بوده که متاسفانه ، هر انسان منصف و دلسوزی از شنیدن اتفاقات پیش آمده  متاثر می شود .

انتخابات به پایان رسید و با اعلام شمارش آراء قرار است  آقای عبدلله سامری به عنوان نماینده منتخب مردم به مجلس شورای اسلامی برود و به ایفای وظایف نمایندگی بپردازد و از حقوق شهر و مردمش دفاع کند .

اخیراً  نیز در یکی از یادداشتهای قبل از برگزاری انتخابات مطلبی با عنوان " این روزها در خرمشهر " در ارتباط با انتخابات که مهمترین مسئله امروز خرمشهر بود مطلبی نوشتم . و گفتم که نیاز امروز خرمشهر وحدت و همدلی و حل مسائل و مشکلات آن است و این اتفاق نمی افتد مگر در سایه انتخاب صحیح مردم و انتظار این بوده و هست که مردم در این دوره از انتخابات فرد اصلحی را انتخاب کرده باشند .

یادداشت قبلی من در مورد " انتخاب آقای سامری بعنوان نماینده خرمشهر " بود که دوستان در نظرات خود اطلاعات و اخبار و تحلیل های مختلفی داشته اند که نشان می دهد متاسفانه در این انتخابات نیز مانند انتخابات های قبلی مواردی از جمله تقلب و خرید آراء و شرط و شروط افراد ذینفوذ در خرمشهر برای حمایت از نامزدها و.... بوده که واقعاً جای تاسف است .

چون درصدد تهیه گزارشی خبری و  تحلیلی در ارتباط با انتخابات اخیر می باشم از همه دوستان خرمشهری می خواهم چنانچه هرگونه اطلاعات و اخبار موثقی درباره خرید آراء - تقلب - اعمال فشار و .... دارند بطور خصوصی و در قسمت نظرات یااز طریق ایمیل اینجانب ارسال نمایند تا پس از پردازش و گفتگوی تلفنی با سایر افراد و منابع موثق در خرمشهر گزارش مورد نظر در این وبلاگ منتشر شود .

آدرس ایمیل اینجانب : gorgpoor@yahoo.com

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد  تکلیف امروز و هر روز همه ماست .