از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
روز از نو ........... یا علی
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸۸
 

روزهای پر فراز و نشیب تبلیغات سنگین انتخابات تمام شد و ملت بزرگ و سرفراز ایران با حضور حداکثری خود در انتخابات حماسه ای بی نظیر در تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی آفریدند .

صرف نظر از نحوه شمارش و اعلام نتایج انتخابات که شبهاتی در مورد آن وجود دارد و الزاما"‌باید به آن پاسخ داده شود ،‌دکتر محمود احمدی نژاد با کسب بیشترین آراء توانست سکان اداره امور اجرائی کشور را برای یک دوره چهار ساله دیگر به دست بگیرد.

ضمن عرض تبریک به ایشان و حامیان آقای رئیس جمهور باید این نکته را عرض نمایم که اکنون آقای احمدی نژاد مانند دوره قبل رئیس جمهور همه ملت ایران است و همکاری ملت با ایشان ضروری و مهم است . اینکه دارای چه سلیقه و گرایش سیاسی باشیم را باید کنار گذاشته و اگر به ایران و آینده آن فکر می کنیم می بایست دست در دست هم نهاده رئیس جمهور را در کارها و برنامه هایش یاری کنیم .

به رئیس جمهور محترم پیشنهاد می کنم از ایده و نظرات مثبت رقبای خود که در  عرصه تبلیغات انتخاباتی مطرح شده به بهترین نحو استفاده نماید و همچون گذشته با عدالت  و مهرورزی  و پشتوانه ای از  قدرت  مردم ایران  مصمم و استوار  تمام توان خود را صرف خدمتگزاری به کشور نماید.

نکته مهم دیگر اینکه جناب آقای احمدی نژاد تصمیم خود در جمع مردم خرمشهر را فراموش نکند . مردم خرمشهر از ایشان بعنوان فرماندار خرمشهر انتظار خدمتگزاری بیشتری دارند.

به امید اینکه در سوم خرداد سال ١٣٨٩ آقای احمدی نژاد در خرمشهر با غرور و افتخار اعلام کند که خرمشهر به روزهای سبز و خرمی خود برگشته و از بیکاری و اعتیاد و فقر و ... در شهر خبری نیست و و جود شادی و نشاط در دل و چهره مردم این شهر مظلوم ،‌ عملکرد رئیس جمهور را تائید کند.