از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
مبارک است انشا’الله / برای حل مشکلات ؛رئیس جمهور فرماندار خرمشهر می شود
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ٧:٢۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸
 

رئیس جمهور با اشاره به مشکلات موجود در خرمشهر گفت: بنده شخصا تصمیم گرفتم به عنوان فرماندار یا معاون فرماندار در خدمت مردم غیور خرمشهر باشم تا کارها با سرعت انجام شود.
محمود احمدی نژاد که صبح شنبه در آستانه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در جمع مردم این شهر سخن می گفت با بیان اینکه دولت در جلسه خود ۶ طرح بزرگ صنعتی مخصوص خرمشهر را تصویب کرده است، خطاب به حاضران گفت بنده برای اینکه مشکلات مردم این شهر حل شود در همین جا و در جمع شما تصمیم گرفتم که به عنوان فرماندار یا معاون وی در خدمت شما باشم و کارها را شخصا پیگیری کنم.
رئیس جمهور همچنین گفت : دولت بودجه این ۶ طرح بزرگ را اختصاص داده و امیدوارم این کارها سریعا اجرایی شود.


احمدی نژاد حل مشکلات اشتغال و آب خرمشهر و آبادان را از مهمترین برنامه های دولت برای این دو شهر خواند و گفت: من می دانم اشتغال هایی که تا کنون انجام شده پاسخگوی جوانان خرمشهر و آبادان نیست نیازمند کارهای جدی است که در دستور کار دولت قرار دارد.

وی همچنین در خصوص مشکل آب استان خوزستان به ویژه دو شهر خرمشهر و آبادان گفت: مشکل اول مردم خرمشهر همان مایه حیات -آب- است طرح های گوناگونی شروع شده و اقداماتی هم انجام شده است اما مشکلات آب این منطقه آنطور که مردم توقع دارند حل نشده است.

رئیس جمهور با اشاره به انتقال آب از کرخه به این منطقه گفت: طرح انتقال آب کرخه در دستور کار  قرار گرفته که با سرعت خوبی در حال انجام است.

******

مبارک است انشاالله
و اما …………
۱ - کاش این تصمیم چهار سال پیش توسط رئیس جمهور گرفته می شد.
۲ - امیدوارم این شعار تبلیغاتی برای انتخابات ریاست جمهوری نباشد.
۳ - در هر صورت هر کسی بعنوان رئیس جمهور جدید انتخاب شود لازم است این مسولیت را به این شکل بپذیرد و موضوع را پیگیری کند.
۴ - قبلا” نیز در مورد چگونگی حل مسائل و مشکلات خرمشهر پیشنهادی به همین شکل داده بودم که در قسمت نظرات کاربران خبر مربوط به گفتگوی چند روز پیش شهردار خرمشهر منعکس شده است .
۵ - بنده این موضوع را به فال نیک می گیرم و امیدوارم در رسیدگی به مشکلات و محرومیت هایی که در خرمشهر مظلوم وجود دارد تسریع بعمل آید.
۶ - اما پیشنهاد دیگر اینکه هر کدام از وزرا نیز مسئولیت ادارات مربوط به خود در خرمشهر را نیز بعهده بگیرند و در صورت صلاحدید مقام معظم رهبری امام جمعه خرمشهر نیز بعنوان نماینده ولی فقیه در خرمشهر منصوب گردند.
به امید رفع محرومیت از خرمشهر قهرمان و عمران و آبادانی این شهر مقاوم و غیور