از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
منطقه آزاد اروند محرومیت‌زدایی را در دستور کار خود قرار داده است
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ٩:۳٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٥ اسفند ۱۳۸٧
 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این سازمان برای محرومیت‌زدایی از منطقه، عزم جدی دارد و با بررسی مشکلات اهالی این مناطق برای رفع این محرومیت‌ها تلاش خواهد کرد.
جواد معصومی در نشستی با اهالی منطقه کوی آریای خرمشهر افزود: ما از پیشنهادات و انتقادات مردم در خصوص مشکلات موجود در محدوده منطقه آزاد اروند استقبال می‌کنیم.


به گزارش آبادان نیوز وی اظهار داشت: برگزاری نشست‌های مردمی علاوه بر اینکه مدیران سازمان منطقه آزاد اروند را با مشکلات و معضلات اهالی ساکن در محدوده این منطقه آشنا می‌کند، باعث افزایش ارتباط مدیران این سازمان با مردم خواهد شد.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند خاطرنشان کرد: به‌منظور رفاه حال ساکنان منطقه کوی آریای خرمشهر، تمام مشکلات و کمبودهای این منطقه مسکونی بررسی و رفع خواهد شد.
معصومی افزود: این سازمان درصدد است با برگزاری نشست‌هایی با حضور ساکنان سایر مناطق مسکونی واقع در محدوده منطقه آزاد اروند، مشکلات عمرانی این مناطق را حل کند.
وی اظهار داشت: تاکنون سازمان منطقه آزاد اروند با به‌سازی معابر، جدول‌کشی، جمع‌آوری منظم زباله و همچنین کمک به افزایش امکانات رفاهی و تفریحی در آنها در راستای محرومیت‌زدایی از آنها اقدامات جدی را به‌عمل آورده است.
در ادامه این نشست تعدادی از اهالی کوی آریای خرمشهر ضمن تشکر از اهتمام جدی سازمان منطقه آزاد اروند در بهسازی معابر و خدمات‌دهی شهری به این منطقه خواستار استمرار این روند شدند.