از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
ملت‌های مسلمان عرب پیشنهاد سیدحسن نصرالله را عملیاتی کنند
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ۸:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸٧
 

عبدالحمید محسنی‌راد امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در خرمشهر افزود: جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه دل هر انسان با وجدان و آزاده‌ای را به درد می‌آورد و لزوم حضور جدی‌تر امت اسلامی را در صحنه اجتناب‌ناپذیر کرده است.


وی اظهار داشت: پیام گوهربار و تاریخی مقام معظم رهبری مبنی بر تحرک هر چه بیشتر مسلمانان برای مقابله با جنایت‌های روز افزون در اراضی اشغالی حجت را برای هر مومنی تمام کرد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرمشهر خاطر نشان کرد: راهپیمایی و سر دادن شعار و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی این روزها فضای سیاسی جهان را به شدت علیه سردمداران غربی به ویژه آمریکا تیره کرده است.
محسنی‌راد افزود: سکوت دولتمردان عربی در خصوص جنایت‌های روزافزون رژیم صهیونیستی نشان بارزی از معاملات سیاسی آنها با اسرائیل غاصب است.
وی گفت: امیدواریم وجدان‌های بیدار و امت مسلمان عربی با قیام علیه ادامه سکوت تاثرانگیز دولتمردان خود پیشنهاد‌های سیدحسن نصرالله دبیر کل مجاهد حزب‌الله لبنان را عملیاتی کنند.
نایب رئیس شورای شهر خرمشهر ابراز امیدواری کرد با ادامه اعتراض‌ها و تظاهرات‌های مردمی هرچه سریع‌‌تر شاهد توقف جنایت‌های رژیم جعلی صهیونیستی در مناطق فلسطینی به ویژه در نوار غزه باشیم.