از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
به بهانه انتخاب جناب آقای دکتر روحانی
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٧ تیر ۱۳٩٢
 

خوشبختانه انتخابات ریاست جمهوری نیز با حضور گسترده مردم و با نتیجه ای امیدوار کننده برگزار شد و قرار است دوازدهم مرداد ماه جناب آقای دکتر روحانی با عهده دار شدن مسئولیت ریاست جمهوری رسماٌ سکان هدایت کشور در چهار سال آینده در دست بگیرد.

در این برهه زمانی و البته در اکثر مواقع آنچه بنده به آن اعتقاد داشته و دارم ، اجماع فکر و اندیشه نخبگان در کشور و بعبارتی استفاده از خرد جمعی در برنامه ریزی مطلوب و اجرای آن برای بهبود اوضاع مملکت می باشد .

لذا انتظار اینست در دولت جدید به ویژه در خرمشهر عزیز که سالهاست از خرابی و ویرانی های دوران جنگ نابرابر رنج می برد ، افرادی بعنوان مدیران شهر عهده دار مسئولیت شوند که اولاً دارای تخصص و تعهد بوده و ثانیاً درد و رنج مردم را با پوست و خون خود لمس کرده باشند . اگر اینگونه شود می توان انتظار داشت در دولت جدید مسئولان شهری در خرمشهر بدون هرگونه اختلاف نظر و حاشیه سازی به خرمشهری آباد و سرسبز فکر کنند و در راستای رسیدن به این هدف بصورت شبانه روزی تلاش نمایند و بذر امید و دلگرمی را در دل مردم شهر کاشته و مردم نیز با دلخوشی به مراتب بیشتر به کار و تلاش  و زندگی در شهر بپردازند .

در این میان نقش نخبگان و جوانان خرمشهری نیز نباید فراموش شود و مسئولان می بایست با میدان دادن به این قشر زمینه حضور فعال آنان در عرصه های اجتماعی را فراهم نمایند و بدین ترتیب مدیران آینده خرمشهر از میان همین جوانان نخبه ، فعال و دلسوز شناسایی شوند .

یک پیشنهاد ویژه نیز به نماینده مردم خرمشهر جناب آقای سامری دارم که با توجه به شرایط نامساعدی (در زمینه بیکاری - سرقت - بهداشت - فقر - کشاوری و ...) که در خرمشهر وجود دارد  ، برای تحول جدی و پرشتاب در خرمشهر  در دوره جدید سعی بفرمائید با استفاده از جلب نظرات مساعد سایر نمایندگان مجلس و رئیس جمهور و وزراء محترم ایشان ،  حداقل تا ده سال آینده خرمشهر مستقیماً زیر نظر شخصی که رئیس جمهور بعنوان نماینده تام الاختیار خود تعیین می کند اداره شود و از بودجه های ریاست جمهوری جهت مصارف عمرانی و سرمایه گذاری در زمینه صنایع مختلف و مرتبط و .... بصورت مستقیم استفاده نماید.

یقیناً این ایده و پیشنهاد قابل اجراست در صورتی که همت نموده و با جلب نظر مسئولان ارشد نظام در پی تحقق آن باشید.