از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
به بهانه برگزاری کنگره ملی سرداران و امیران شهید و شهدای خرمشهر
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۱ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

برگزاری کنگره ملی سرداران و امیران شهید و شهدای خرمشهر فرصت مناسبی است تا خرمشهر در روزهای قبل و بعد از سوم خرداد ماه بیشتر در رسانه ها و مطبوعات به گوش و چشم آید و چه خوب است اگر  همراه با تجلیل از  سرداران و امیران شهید و شهدای گمنام خرمشهر  از مردم غیور خرمشهر  نیز  که مظلومانه با وجود گذشت چندین سال از پایان جنگ در شهر  زندگی می کنند و  از فرهنگ و موجودیت خود در برابر ظلم هایی که به شهر و مردمش شده دفاع می کنند تجلیل شود .

بدون شک هم می بایست به خوبی از عهده تجلیل از شهدای خرمشهر برآئیم و هم از پس قدردانی از مردم شهری که هنوز به " خرم شهر  " دست نیافته اند . در بین شهدایی که در این کنگره از آنان تجلیل خواهد شد  نام  هفت فرمانده شهید و دلاور سپاه خرمشهر قرار دارد و در بین این هفت شهید ، نام  محمد جهان آرا برای همه مردم ایران نامی آشنا و جاویدان است  .

روی سخن من با مسئولین است . از رئیس جمهوری که  در آستانه  انتخابات ریاست جمهوری در سال 88  در مقابل دوربین ها و مردمی که برای  گله و شکایت از وضعیت شهر و زندگی خود اجتماع کرده بودند ، قول داد خود شخصاً فرماندار خرمشهر شود  تا  روند حل مشکلات شتاب بیشتری بگیرد تا همان نماینده شهر و  برخی خرده مسئولانی  که در شهرند  و بی توجه به درد و رنج مردم میز ریاست را محکم چسبیده  اند و  .....  

آی آقایان قطعاً از وضعیت شهر و مردمش خبر دارید تو را خدا اگر وجدان دارید و به آخرت اعتقاد دارید تا فرصتی هست به داد مردم خرمشهر برسید ، شاید پاسخی برای امثال شهید جهان آراء داشته باشید و اگر به هر دلیل نمی توانید در این زمینه حرکتی انجام دهید ، لااقل فرصت و موقعیت را به دیگرانی که می توانند گره ای از کلاف سر در گم مشکلات مردم باز کنند ، واگذار کنید .