از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
بی سلیقه و عدم توجه به نصب تابلوهای خاص در شهر
نویسنده : مدیریت وبلاگ - ساعت ٩:۱٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

یکی از مواردی که می بایست مورد تذکر قرار گیرد نصب  تابلوهای بزرگ  با تصاویر یا مفاهیم ارزشمند در جاهایی است که کمتر مورد مشاهده افراد قرار می گیرد . نقاشی فوق که در نوع خود قابلیت نصب در ورودی های  مختلف خرمشهر را دارد در محلی نصب شده که کمتر مورد توجه مسافران شهر قرار می گیرد . اینجا اطراف میدان راه آهن خرمشهر است . گرامیداشت شهید بهروز مرادی طراح و مبتکر تابلو معروف "‌خرمشهر . جمعیت 36 میلیون نفر "‌ می بایست در صدر برنامه های مسئولین شهر قرار گیرد .

اینجا نیز خیابان منتهی به جزیره مینو است / از سمت فلکه فرودگاه که به سمت جزیره مینو حرکت کنی مقابل میدانی که به سمت فرودگاه آبادان می رود تابلویی نصب شده که به مسافرین خرمشهر خوش آمد می گوید . در حالی که بهتر بود روی این تابلو نوشته می شد "‌ به مینوشهر خوش آمدید" این نیز از بی تفاوتی و بی وجهی مسئولین شهرداری مینو شهر و بی سلیقگی مجریان تبلیغات شهری در منطقه است .

اینجا نیز میدان اطراف فلکه فرمانداری  خرمشهر  است . علاوه بر وضعیت تابلو ظاهراَ در ارتباط با چاپ نام یکی از شهیدان اشتباهی رخ داده . تصویر شهید سمت راست مربوط به شهید مسعود صالحه زاده است در حالی که نام شهید مرتضی کاظمی نوشته شده است .

بطور کلی وضعیت چیدمان  و  تبلیغات شهری در خرمشهر نیازمند یک بازنگری اساسی و ایجاد تمرکز در فعالیت های اینچنینی است که امیدوارم مورد  توجه ویژه شهرداری خرمشهر قرار گیرد.