از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
سلام بر زندگی - سلام بر خرم شهر
نویسنده : مدیریت - ساعت ٧:٠۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٤ خرداد ۱۳٩٢
 

 

ملت ایران در آستانه انتخاباتی مهم و سرنوشت ساز قرار گرفته اند. خوشبختانه مسیر معرفی نامزدها از رسانه ملی تا اندازه قابل توجهی  توانسته از حجم حاشیه سازی های دوره قبل ریاست جمهوری بکاهد و خدا را شکر همه افرادی که تائید صلاحیت شده اند از چهره های شناخته شده هستند ، اما تنها یک نفر را باید انتخاب کرد و همین انتخاب کار مهمی است و تکلیفی است بر گردن همه ما ، چرا که ما در همه نتایج خوب و بد این انتخاب مسئول خواهیم بود .

نامزد انتخابات ریاست جمهوری من در دوره قبلی هم محسن رضایی بود ،  به اعتقاد من او در شرایط فعلی که همه شاهد آن هستیم ،  کاندیدای اصلح است .

راه علاج مشکلات کشور ما مخصوصاً در شرایط فعلی توجه به اقتصاد در داخل و خارج است . محسن رضایی تنها نامزدی است که اطلاعات اقتصادی بسیاری دارد و مانند دوره قبل با برنامه و اینبار با عزم  و برنامه و راهکار بیشتری وارد میدان شده . من  اینبار نیز بدون هیچگونه توضیح اضافه ای اعلام می کنم که رای خود را به محسن رضائی خواهم داد.

مهم نیست که در میان حجم بسیار بالای تبلیغات و  احتمالاً تخریب سایرین ،‌ دکتر رضایی که انصافاً بیشتر از سایرین نگران وضعیت کشور و آینده است  رای لازم را بیاورد یا نیاورد ،‌ مهم اینست که من نیز مانند بسیاری از افراد با احترام به همه نامزدها به دلایل مختلف آقای دکتر محسن رضایی   را تنها کاندیدای اصلح می دانم.

لذا امیدوارم سایر هموطنانمان مخصوصاً خرمشهری های عزیزمان نیز بدور از هر گونه گرایشات سیاسی و احساسی و عاطفی ، برای رهایی کشورمان از مشکلات عدیده ای که در آن وجود دارد و همه شاهد آن هستیم ، با بررسی تجارب نامزدها و مطالعه برنامه ها و تفکرات  آنان به کسی رای دهند که شایسته کشورمان باشد ، به کسی رای دهند که در سالهای بعد به تصمیم و رای خود افتخار کنند .

سلام بر زندگی

سلام بر خرمشهر


 
 
یادی از دوستان قدیمی . . .
نویسنده : مدیریت - ساعت ٩:۱٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳٩٢
 

در این چند روز مانده  به   ایام سوم خرداد با مرور مجموعه تصاویر بسیار زیادی  از بچه های سپاه و بسیج خرمشهر در دهه 60  که دوست بسیار ارجمندم جناب آقای سید اسماعیل بحرالعلوم در سفر قبلی به خرمشهر در اختیارم گذاشت به این فکر افتادم تا در فضای مجازی با انتشار این تصاویر خاطره انگیز یادی از آنان کرده و از سایر دوستان نیز می خواهم چنانچه از هر کدام از آقایانی که نامشان را ذیل عکسها خواهم نوشت اطلاعی دارند شماره یا آدرسی از آنان را برایم ارسال نمایند و اگر نام کسی در برخی تصاویر نیامده است را در قسمت نظرات با ذکر شماره هر عکس نوشته تا نسبت به ویرایش آن اقدام نمایم .

فرصت را مغتنم شمرده و لازم میدانم از جناب آقای سید اسماعیل بحرالعلوم تشکر و سپاسگزاری نمایم .


 
 
شهدای خاندان گرگ پور
نویسنده : مدیریت - ساعت ۸:٥۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳٩٢
 

 شهدای خاندان گرگ پور / محمود - احمد - رحیم و علیرضا گرگ پور