از خرمشهر ........ تا ....... خرم شهر

رسیدن به خرمشهر آباد و آزاد تکلیف امروز و هر روز همه ماست / استفاده ار مطالب و تصاویر با ذکر منبع بلامانع است

 
روز از نو ........... یا علی
نویسنده : مدیریت - ساعت ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸۸
 

روزهای پر فراز و نشیب تبلیغات سنگین انتخابات تمام شد و ملت بزرگ و سرفراز ایران با حضور حداکثری خود در انتخابات حماسه ای بی نظیر در تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی آفریدند .

صرف نظر از نحوه شمارش و اعلام نتایج انتخابات که شبهاتی در مورد آن وجود دارد و الزاما"‌باید به آن پاسخ داده شود ،‌دکتر محمود احمدی نژاد با کسب بیشترین آراء توانست سکان اداره امور اجرائی کشور را برای یک دوره چهار ساله دیگر به دست بگیرد.

ضمن عرض تبریک به ایشان و حامیان آقای رئیس جمهور باید این نکته را عرض نمایم که اکنون آقای احمدی نژاد مانند دوره قبل رئیس جمهور همه ملت ایران است و همکاری ملت با ایشان ضروری و مهم است . اینکه دارای چه سلیقه و گرایش سیاسی باشیم را باید کنار گذاشته و اگر به ایران و آینده آن فکر می کنیم می بایست دست در دست هم نهاده رئیس جمهور را در کارها و برنامه هایش یاری کنیم .

به رئیس جمهور محترم پیشنهاد می کنم از ایده و نظرات مثبت رقبای خود که در  عرصه تبلیغات انتخاباتی مطرح شده به بهترین نحو استفاده نماید و همچون گذشته با عدالت  و مهرورزی  و پشتوانه ای از  قدرت  مردم ایران  مصمم و استوار  تمام توان خود را صرف خدمتگزاری به کشور نماید.

نکته مهم دیگر اینکه جناب آقای احمدی نژاد تصمیم خود در جمع مردم خرمشهر را فراموش نکند . مردم خرمشهر از ایشان بعنوان فرماندار خرمشهر انتظار خدمتگزاری بیشتری دارند.

به امید اینکه در سوم خرداد سال ١٣٨٩ آقای احمدی نژاد در خرمشهر با غرور و افتخار اعلام کند که خرمشهر به روزهای سبز و خرمی خود برگشته و از بیکاری و اعتیاد و فقر و ... در شهر خبری نیست و و جود شادی و نشاط در دل و چهره مردم این شهر مظلوم ،‌ عملکرد رئیس جمهور را تائید کند.


 
 
قطره قطره جمع گردد وانگهی (( محسن )) شود
نویسنده : مدیریت - ساعت ۱:٢۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ خرداد ۱۳۸۸
 

من در دوره قبلی به محمود احمدی نژاد رای دادم  اما اینبار بدون هیچگونه توضیح اضافه ای اعلام می کنم که من رای خود را به محسن رضایی خواهم داد.

مهم نیست  اینکه  ایشان پیروز میدان باشد یا نباشد مهم اینست که من محسن رضایی را در میان بقیه نامزدها اصلح می دانم.


 
 
مبارک است انشا’الله / برای حل مشکلات ؛رئیس جمهور فرماندار خرمشهر می شود
نویسنده : مدیریت - ساعت ٧:٢۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸
 

رئیس جمهور با اشاره به مشکلات موجود در خرمشهر گفت: بنده شخصا تصمیم گرفتم به عنوان فرماندار یا معاون فرماندار در خدمت مردم غیور خرمشهر باشم تا کارها با سرعت انجام شود.
محمود احمدی نژاد که صبح شنبه در آستانه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در جمع مردم این شهر سخن می گفت با بیان اینکه دولت در جلسه خود ۶ طرح بزرگ صنعتی مخصوص خرمشهر را تصویب کرده است، خطاب به حاضران گفت بنده برای اینکه مشکلات مردم این شهر حل شود در همین جا و در جمع شما تصمیم گرفتم که به عنوان فرماندار یا معاون وی در خدمت شما باشم و کارها را شخصا پیگیری کنم.
رئیس جمهور همچنین گفت : دولت بودجه این ۶ طرح بزرگ را اختصاص داده و امیدوارم این کارها سریعا اجرایی شود.


احمدی نژاد حل مشکلات اشتغال و آب خرمشهر و آبادان را از مهمترین برنامه های دولت برای این دو شهر خواند و گفت: من می دانم اشتغال هایی که تا کنون انجام شده پاسخگوی جوانان خرمشهر و آبادان نیست نیازمند کارهای جدی است که در دستور کار دولت قرار دارد.

وی همچنین در خصوص مشکل آب استان خوزستان به ویژه دو شهر خرمشهر و آبادان گفت: مشکل اول مردم خرمشهر همان مایه حیات -آب- است طرح های گوناگونی شروع شده و اقداماتی هم انجام شده است اما مشکلات آب این منطقه آنطور که مردم توقع دارند حل نشده است.

رئیس جمهور با اشاره به انتقال آب از کرخه به این منطقه گفت: طرح انتقال آب کرخه در دستور کار  قرار گرفته که با سرعت خوبی در حال انجام است.

******

مبارک است انشاالله
و اما …………
۱ - کاش این تصمیم چهار سال پیش توسط رئیس جمهور گرفته می شد.
۲ - امیدوارم این شعار تبلیغاتی برای انتخابات ریاست جمهوری نباشد.
۳ - در هر صورت هر کسی بعنوان رئیس جمهور جدید انتخاب شود لازم است این مسولیت را به این شکل بپذیرد و موضوع را پیگیری کند.
۴ - قبلا” نیز در مورد چگونگی حل مسائل و مشکلات خرمشهر پیشنهادی به همین شکل داده بودم که در قسمت نظرات کاربران خبر مربوط به گفتگوی چند روز پیش شهردار خرمشهر منعکس شده است .
۵ - بنده این موضوع را به فال نیک می گیرم و امیدوارم در رسیدگی به مشکلات و محرومیت هایی که در خرمشهر مظلوم وجود دارد تسریع بعمل آید.
۶ - اما پیشنهاد دیگر اینکه هر کدام از وزرا نیز مسئولیت ادارات مربوط به خود در خرمشهر را نیز بعهده بگیرند و در صورت صلاحدید مقام معظم رهبری امام جمعه خرمشهر نیز بعنوان نماینده ولی فقیه در خرمشهر منصوب گردند.
به امید رفع محرومیت از خرمشهر قهرمان و عمران و آبادانی این شهر مقاوم و غیور